Wynajem nieruchomości – czyli jak znaleźć idealnego najemcę

Znalezienie odpowiedniego najemcy nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Jeśli zależy nam na wynajęciu naszej nieruchomości odpowiednim osobom, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że na takie poszukiwania będziemy potrzebowali sporo czasu, zaangażowania oraz przygotowania odpowiedniego planu działania.

Nasze doświadczenie, jako biura nieruchomości premium, pokazuje, że korzystanie z nowoczesnych strategii marketingowych oraz kanałów komunikacji, pozwalających zaprezentować nieruchomość w najlepszy sposób, bardzo usprawnia cały proces.

Na tym etapie nasuwa się pytanie, czy zdecydować się na samodzielne poszukiwanie najemcy? Czy powierzyć sprawę w ręce specjalistów z biura nieruchomości premium?

Odpowiedź na to pytanie, musisz znaleźć sam bo zależy ona od czasu i możliwości jakimi dysponujesz. Zaletą, skorzystania z usług biura nieruchomości premium, jest chociażby fakt, że troszczymy się o bezpieczeństwo naszych klientów na każdym etapie procesu wynajmu nieruchomości. Posiadamy wielu aktywnych, polskich i zagranicznych klientów, liczną bazę firm, współpracujemy z partnerskimi biurami nieruchomości, co daje naszym klientom pewność znalezienia najodpowiedniejszego najemcy.

Mieszkanie na wynajem. Śródmieście
Mieszkanie na wynajem, ul. Mokotowska. Poznaj ofertę. Zadzwoń 664 949 878

Zapewniamy wsparcie na każdy etapie procesu wynajmu nieruchomości – skrupulatnie analizujemy rynek, przygotowujemy ofertę, organizujemy niezbędne formalności. Dbamy o bezpieczeństwo prawne, doradzamy w zakresie podatków, jesteśmy z naszymi klientami, aż do momentu podpisania umowy i przekazania lokalu. W En Casa szanujemy potrzeby oraz czas naszych klientów.

Wynajem nieruchomości z biurem En Casa – krok po kroku

Strategia wynajmu nieruchomości

Analiza – idealny start

Nasze działania rozpoczynamy od przeprowadzenia skrupulatnej analizy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda nieruchomość wymaga indywidualnego podejścia, poznania oraz oceny. Uważnie słuchamy, by zrozumieć potrzeby naszych klientów. Analizujemy, a następnie dobieramy najbardziej efektywne narzędzia, które zapewniają nam sukces. Wykorzystujemy wiedzę oraz doświadczenie z wielu przeprowadzonych przez nas transakcji. Na tej podstawie analizujemy nieruchomość, otoczenie w których się znajduje oraz jej potencjał. Ustalamy najbardziej odpowiednią wartość czynszu najmu, określamy grupę docelową, bo to przecież do niej będziemy kierować cały przekaz komunikacyjny.

Przygotowanie nieruchomości – mocne stron

Na każdym etapie współpracy staramy się korzystać z naszego doświadczenia, a także doświadczenia naszych partnerów, które pozwala nam przygotować lokal tak, aby zaprezentować jego mocne strony.

Zależy nam na wyróżnieniu nieruchomości na tle innych ofert na rynku. Podkreślamy jego atuty w celu uzyskania najwyższego czynszu najmu. Jesteśmy zdania, że perełki wśród nieruchomości nie powstają same, a sukces nie przychodzi przypadkowo.

Cosmopolitam, Twarda - apartament na wynajem
Apartament do wynajęcia w inwestycji Cosmopolitan, Poznaj ofertę. Zadzwoń 696 497 496
Przygotowanie oferty – idealny start

Kupujemy oczami, lubimy produkty wysokiej jakości, dobrze zaprezentowane oraz atrakcyjnie opakowane. Nieruchomość w procesie wynajmu to również produkt. Naszym zdaniem jest przygotowanie nieruchomości w taki sposób, aby skutecznie i szybko zrealizować transakcję wynajmu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak najlepiej przygotować nieruchomość do zdjęć i prezentacji – przeczytaj nasz poradnik.

Mieszkanie na wynajem, Mokotów
Mieszkanie 4-pokojowe na wynajem na Mokotowie. Poznaj ofertę. Zadzwoń 600 279 758
Start oferty – dotarcie do klientów „off the market”

Kolejnym etapem jest start oferty, czyli dotarcie do grupy klientów „off the market”. Naszą strategią jest aktywne pozyskanie najemcy dla Twojej nieruchomości. Oferta zostanie zaprezentowana wybranej grupie osób, jeszcze przed oficjalną publikacją na rynku. Dobra luksusowe, tak pożądane, najczęściej nie są ogólnodostępne.

Publikacja oferty – spójność wizerunku

W całym procesie mającym na celu wynajem nieruchomości, nie należy zapomnieć o publikacji oferty w różnych kanałach komunikacji. Naszym zadaniem jest, zachowanie spójności komunikacji w każdym z wykorzystywanych kanałów, oznacza to, że opis lokalu, zdjęcia, cena oraz pozostałe parametry będą wszędzie takie same. Naszym celem, jest działanie zapewniające wiarygodność Twojej oferty.

Marketing oferty – aktywna promocja

W nawiązaniu do powyższego, jednym z ważniejszych etapów jest marketing oferty, czyli jej aktywna promocja. Proces wynajmu każdej nieruchomości jest inny, dlatego do naszych zleceń podchodzimy indywidualnie. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingu i komunikacji. Wybieramy wyłącznie te najskuteczniejsze. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom udaną transakcję.
Agent nieruchomości Warszawa

Prezentacje nieruchomości – spotkanie doskonałe

Pierwsze wrażenie podczas wizyty w apartamencie lub domu jest zawsze najważniejsze. Drugiego pierwszego wrażenia po prostu nie ma. Zadbamy, by właściwie wykorzystać ten moment. Prezentacja nieruchomości w naszym wydaniu, to po prostu spotkanie doskonałe.

Zawsze staramy się odpowiednio przygotować nieruchomość do spotkania, parzymy aromatyczną kawę, tworzymy idealny nastrój. Kto nie miałby ochoty siedząc na kanapie napić się spokojnie kawy i poczuć się jak u siebie w domu? Dbamy o każdy szczegół. Dowiedź się dlaczego tak ważne jest aby to Agent wcielił się w rolę gospodarza podczas prezentacji.

Analiza i raport – zarządzanie procesem

Pracujemy transparentnie oraz rzetelnie. Przygotowujemy raport z wykonanych działań przedstawiający efekty naszej pracy. Analizujemy oraz wyciągamy wnioski. Chcemy, aby prowadzone przez nas działania promocyjne były skuteczne.
Złota 44

Przygotowanie umowy najmu – oszczędność czasu

Na każdym etapie współpracy zależy nam na tym, aby dbać o interesy naszych klientów. Dlatego zajmujemy się weryfikacją potencjalnego najemcy, przygotowaniem umowy najmu oraz protokołu z przekazania nieruchomości. Dbamy o wszystkie szczegóły.

Klienci ufają nam, ponieważ profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, oszczędzając w ten sposób ich czas i pieniądze.

Finalizacja transakcji – pewność i bezpieczeństwo

Ostatnim najbardziej wyczekiwanym przez klientów, etapem współpracy jest finalizacja transakcji. Jesteśmy z naszymi klientami podczas całego procesu wynajmu, dbając o ich bezpieczeństwo i gwarancję udanej transakcji. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów także długo po zakończeniu transakcji.

Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu, klienci potwierdzają chęć współpracy przy kolejnych transakcjach oraz doceniają efekty naszej pracy.
Złota 44 apartamenty na sprzedaż

W En Casa Premium Real Estate, działamy zespołowo, co daje gwarancję wynajęcia Twojej nieruchomości.

Jeśli chcesz poznać standardy naszej pracy, zapraszamy na spotkanie przy filiżance kawy w naszych biurze w Warszawie lub w Otrębusach.
Zadzwoń: 607 388 349

Masz pytania? Napisz, a z przyjemnością znajdziemy odpowiedź: biuro@encasa.pl lub wypełnij formularz kontaktowy ♥