Redakcja

POZNAJMY SIĘ
Małgorzata, Krystian Podbielscy, założyciele biura nieruchomości En Casa Premium Real Estate
O NAS

Redaktor naczelny

Małgorzata Podbielska
Marketing Manager En Casa Premium Real Estate
Lic. zawodowa nr 22135
tel.: +48 607 388 349
e-mail: m.podbielska@encasa.pl

Redaktor merytoryczny

Krystian Podbielski
Managing Director En Casa Premium Real Estate
Lic. zawodowa nr 22457
tel.: +48 600 279 758
e-mail: k.podbielski@encasa.pl

Kim jesteśmy?

Ona, z wykształcenia marketingowiec, który stale wymyśla coś nowego. Pracuje nad tym, aby rozwiązania stosowane w En Casa pomagały skutecznie działać.

On, z wykształcenia inżynier oraz ekonomista. To wsparcie merytoryczne dla całego zespołu En Casa.

Małżeństwo z długim stażem, które dorastało razem i wchodziło w „poważne” życie wspólnie. Ma podobne pasje, wspólną wizję życia, ale w wielu elementach się różnią. To daje im spokój i harmonię w życiu oraz w prowadzaniu wspólnego biznesu, który jest ważnym elementem wspólnego życia.

Rodzicie dójki dzieci, mieszkańcy i miłośnicy Warszawy. Dzięki temu na blogu znajdziesz dużo ciekawych wskazówek jak spędzać wolny czas z rodziną w naszej pięknej stolicy.

O BLOGU

Nie jesteśmy z wykształcenia, ani nawet z zamiłowania copywriterami. Jednak nasza pasja do pracy, którą wykonujemy sprawiła, że chcemy zarazić ją innych. Pragniemy pokazywać piękne wnętrza, dzielić się wiedzą, odpowiadać na trudne pytania oraz prezentować zawód agenta nieruchomości w dobrym świetle.

Na blogu znajdziesz porady prawne, techniczne oraz sprzedażowe i marketingowe. Dowiesz się czym zajmuje się biuro nieruchomości i czego możesz wymagać od swojego agenta. Będziesz miał okazję zobaczyć piękne wnętrza oraz odwiedzisz najbardziej luksusowe apartamenty oraz domy w Warszawie i okolicy. Na koniec, jak nas poznasz, to możesz oczywiście nam zlecić pośrednictwo nieruchomości. Chętnie pomożemy Ci w zakupie, sprzedaży i wynajmie pięknego domu z basenem. apartamentu z widokiem na PKiN lub wymarzonego mieszkania dla rodziny. Jak przeczytasz kilka artykułów, to będziesz wiedział co możemy dla Ciebie zrobić i co warto od nas wymagać. Układ bardzo jasny i uczciwy.

O FIRMIE

En Casa Premium Real Estate to luksusowa agencja nieruchomości założona ponad 8 lat temu przez Krystiana i Małgorzatę Podbielskich. Firma, która powstała z zamiłowania do pięknych wnętrz, do ludzi oraz intensywnego życia. Obecnie firmę tworzy zespół ludzi, w którym każdy jest inny – ma swoje pasje, umiejętności, życiowe doświadczenia. To co nas łączy, to chęć partnerskiej, skutecznej współpracy z Tobą na najwyższym poziomie.

Poznaj nas i sprawdź dlaczego otrzymaliśmy wyróżnienie LIDER NIERUCHOMOŚCI 2018

Praca w branży nieruchomości to niesamowita przygoda dająca poczucie satysfakcji każdego dnia. To pasja, która przeradza się w zaangażowanie. Emocje, które towarzyszą każdej transakcji – a to wszystko daje nam impuls do dalszego działania i rozwoju.

Czasami potrzeba włożyć wiele trudu w to, co robimy, innym razem rzeczy przychodzą w sposób naturalny i niewymuszony. Na końcu zawsze jednak jest zadowolony klient oraz zespół wspaniałych i utalentowanych ludzi, który tworzymy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Małgorzata i Krystian Podbielscy

Luksusowe biuro nieruchomości Warszawa, Mokotów, Wilanów - agenci nieruchomości
Zespół En Casa w pracy. Poznaj nas.