Relacja z wernisażu „Gdzie sztuka spotyka się z polityką”

Dnia 17.11.2021 r. w Fundacji im. Bolesława Biegasa (LINK) odbyła się inauguracja wystawy wybitnego polskiego artysty, który tworzył na przełomie XIX/XX wieku – Bolesława Biegasa, pt. „Gdzie sztuka spotyka się z polityką”, której mieliśmy zaszczyt być partnerem.

Wystawa jest zbiorem kilkudziesięciu, wyjątkowych obrazów, które dotąd nie były pokazywane w Warszawie. Podczas niezwykłego wieczoru goście mieli okazje obejrzeć wybitne dzieła artysty, przedstawiające polityków, a także wampiry wojny. Przywódcy z okresu I i II Wojny Światowej zostali pokazani w zupełnie innym świetle w sposób karykaturalny, wyjątkowy i ciekawy.

Wieczór uświetnił koncert Małgorzaty Bańki wraz z odczytaniem fragmentów książki Natalii Fiedorczuk opowiadającej o życiu Bolesława Biegasa, pt. „Odmieniec”.

Dla En Casa był to podwójnie szczególny wieczór. Oprócz tego, że mieliśmy okazje być partnerem tak wyjątkowego wydarzenia, mieliśmy również premierę najnowszego materiału marketingowego, nad którym pracowaliśmy bardzo długo i z którego jesteśmy bardzo dumni. ❤️ Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszej premiery dla naszych nowości marketingowych.

My również pragniemy prezentować sztukę, ale poprzez nieruchomości… „gdzie sztuka spotyka się z nieprzeciętnymi nieruchomościami”. 😍

Dla osób, które nie mogły uczestniczyć w inauguracji wystawy, mamy dobrą wiadomość wystawa potrwa do 5.12.2021 r.

Serdecznie zapraszamy