11 urodziny i rebranding marki – mamy powody do świętowania!

To wyjątkowy rok dla En Casa – celebrujemy 11 urodziny firmy i rebranding. Nie warto przemilczać sukcesów. A mamy ich na koncie naprawdę sporo – ciężko dyskutować z liczbami. Powodów do dumy i zadowolenia jest wiele – właśnie dlatego zdecydowaliśmy się obchodzić tegoroczne urodziny wyjątkowo hucznie. 

Urodziny celebrowaliśmy w gronie wyjątkowych ludzi – naszego zespołu, z którym lubimy się nie tylko w kontekście biznesowym. Rynek nieruchomości stale się zmienia, ale w naszym zespole panuje stałość. Pracujemy ze sobą od lat – ufamy sobie na płaszczyźnie zawodowej, ale także prywatnie. Jesteśmy dumni z drogi, jaką wspólnie przeszliśmy. Nie pokonały nas trudności – stale umacniamy naszą pozycję lidera na rynku nieruchomości premium w Warszawie. Zadowoleni klienci, zaufanie, rosnące doświadczenie – lista rzeczy, które możemy celebrować i za które jesteśmy wdzięczni jest naprawdę długa. 

Świętowaliśmy w nowej odsłonie (więcej o nowym wizerunku przeczytasz w poprzednim wpisie – LINK). Zakończyliśmy pracę nad rebrandingiem naszej marki – szarość i granat zastąpiły kolor zielony i złoty. Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się na taką kolorystykę. Nowa szata graficzna symbolizuje nasze wartości, które stale pielęgnujemy: bezpieczeństwo transakcji, najwyższą jakość usług, komfort klienta oraz prestiż sprzedawanych przez nas nieruchomości. Choć odważnie spoglądamy w przyszłość i planujemy dalszą ekspansję, jesteśmy pewni – DNA naszej marki się nie zmieni. 

Efekty naszego rebrandingu można oglądać w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook) oraz na materiałach reklamowych, a jeszcze w tym roku również na naszej stronie internetowej. Nową odsłonę charakteryzuje elegancja i nowoczesność – to punkt wspólny z nieruchomościami, które sprzedajemy. 

Wróciliśmy do intensywnej pracy i urodzinowe tańce to dla naszego zespołu już tylko miłe wspomnienie. Nie zmienia to faktu, że powinno tu wybrzmieć ważne słowo – dziękujemy! Naszemu zespołowi za entuzjazm, zaangażowanie i wytrwałe dążenie do realizacji niełatwych celów oraz naszym Klientom za zaufanie i gotowość do współpracy. Jesteśmy przekonani, że przed nami kolejny, owocny rok. 

Małgorzata i Krystian Podbielscy