MOXO HOUSE – nowa inwestycja na mapie Mokotowa

Fundamentem zdrowego życia jest uśmiech. To dewiza bycia szczęśliwym. W takim nastawieniu zdecydowanie pomaga obecna pogoda. Słońce sprawia, że nie tylko my uśmiechamy się do innych, ale i inni z radością uśmiechają się do nas.

Odkrywcze jest to, że nieruchomości też potrafią wywierać na nas doskonałe nastawienie. Zwłaszcza kiedy są to nieruchomości zrobione ze smakiem i dobrze wysublimowanym pojęciem luksusu. MOXO HOUSE to urzeczywistnienie pojęcia o prestiżu jaki ta propozycja gwarantuje. Zasługą tego jest wiele atutów jakie składają się na magię MOXO.  

Lokalizacja, możliwości, jakość wykończenia, przemyślany projekt, przestronne oraz dobrze zaprojektowane przestrzenie mieszkalne i oczywiście kameralność pozostając w centrum miasta.

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze poznać inwestycji kilka kluczowych informacji.

MOXO – nowość w wydaniu Premium

MOXO HOUSE to nowo powstająca inwestycja w jednej z ulubionych dzielnic Warszawiaków. Mokotów oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień, za które kochamy właśnie tę część Warszawy. Tu życie łączy w sobie wiele stylów i różnorodności. Począwszy od kuchni, ludzi, butików a skończywszy na swoistym uroku tej dzielnicy.

MOXO HOUSE

MOXO HOUSE – kameralny apartamentowiec. Miejsce jakich mało!

Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 13 luksusowo zaprojektowanych apartamentów wykonanych w wysokim standardzie o powierzchni od 67 mkw do ponad 180 mkw. Bez wątpienia każdy znajdzie odpowiedni dla siebie metraż.

MOXO HOUSE - apartamenty na Mokotowie

Niezależnie od wybranej kondygnacji apartamenty zapewniają mieszkańcom funkcjonalność i niestandardową 3 metrową wysokość pomieszczeń. Wysokie przeszklenia nadają przestrzeni i sprawiają, że wnętrza będą pełne naturalnego światła o każdej porze dnia i roku.

Każdy z apartamentów posiada dostęp do przestronnych balkonów, tarasów lub ogrodów, co jest kolejnym atutem tego miejsca.

MOXO HOUSE taras

Ostatnia kondygnacja to kwintesencja tego co najlepsze. Dwupoziomowe penthouse’y, na których odpowiednio zaprojektowano część dzienną i nocną. Każdy z nich przystosowano do nowatorskich rozwiązań Smart Home.

Bez ryzyka można powiedzieć, że takie rozwiązania dają poczucie mieszkania w domu, gdzie dzienna część życia toczy się na innej kondygnacji niż strefa nocna.

Do większości apartamentów przynależą, aż dwa niezależne miejsca postojowe w garażu podziemnym na kondygnacji -1 i komórka lokatorska.

Co będzie jeszcze czekało przyszłych mieszkańców w inwestycji MOXO HOUSE? Elegancki i starannie zaprojektowany budynek o prostej formie, prestiżowe wejście oraz części wspólne najwyższej klasy.

MOXO HOUSE – doskonała lokalizacja

MOXO HOUSE zlokalizowane zostało na Mokotowie, czyli dzielnicy w której podaż gruntów jest już bardzo ograniczona. Tym bardziej atrakcyjność inwestycji MOXO HOUSE wzrasta.

Mokotów to dzielnica ceniona i lubiana przez wielu z nas. Cenimy ją za dostęp do infrastruktury (m.in. szkoły, przedszkola, miejsca pracy), za dobrą komunikację miejską (metro, tramwaje, autobusy), za tereny zielone, czy restauracje. Każdy znajdzie coś dla siebie. I to jest wielka zaleta. Wszystko dostępne w najbliższej okolicy.

I tak jest w przypadku MOXO HOUSE – dostęp do wszystkiego, co oferuje Warszawa.

MOXO HOUSE – doskonałość w przestrzeni publicznej!

Wyjątkowa lokalizacja MOXO HOUSE w sercu Mokotowa, przy Alei Niepodległości, zapewnia bardzo dobrą komunikację niezależnie od wybranego środka transportu. Nieopodal MOXO znajdują się liczne przystanki autobusowe, a od stacji Metra Racławicka dzieli nas kilkuminutowy spacer. Wszystko co Warszawa oferuje znajduje się w zasięgu MOXO HOUSE, bo MOXO łączy całą Warszawę.

MOXO HOUSE – kameralnie

Warto przespacerować się po okolicy MOXO HOUSE, zagubić się na chwilę pośród domów na kameralnych uliczkach. Oddać się beztroskom dnia codziennego i choć na kilka minut  pozwolić sobie na spokój i niewymuszony uśmiech. Wreszcie poczuć się sobą, zwyczajnym Warszawiakiem mieszkającym w niezwyczajnym miejscu.  Na dosyć wąskich, często jednokierunkowych ulicach, pomiędzy starymi drzewami można znaleźć niejedną perłę architektury oraz chwilę ciszy i wytchnienia.

Choć ta część Warszawy podobnie jak Śródmieście tętni życiem to zapewnia jednocześnie mieszkańcom kameralność i niepowtarzalną energięOd lat to właśnie Mokotów plasuje się na pierwszej pozycji w rankingu najbardziej cenionych i prestiżowych dzielnic Warszawy.

MOXO HOSUE – kameralność, aura, urok, przytulność i klimat. Można wyliczać bez końca lub napisać krótko –  Mokotów i jesteś w domu!

MOXO HOUSE – rodzinny Mokotów

Krótki spacer dzieli MOXO HOUSE od Ogrodu Jordanowskiego, gdzie dzieci znajdą dla siebie liczne atrakcje, a w tym czasie ich opiekunowie zrelaksują się w przylegającej do ogródka restauracji LIF.

W najbliższej okolicy znajdziesz również Park Dreszera, Morskie Oko, czy chwilę dalej Park Pole Mokotowskie. Dzieci nie będą narzekały na nudę. (przeczytaj więcej LINK )

Sprzedaż rozpoczęliśmy niedawno, a już 3 apartamenty zostały zarezerwowane. Sprawdź dostępną ofertę i umów się na spotkanie już teraz.

Ceny od 16 500 pln/mkw

DOSTĘPNE APARTAMENTY

PARTER

01. 3 pokoje 121,83 mkw  – zarezerwowany
02. 3 pokoje 82,56 mkw – dostępny
03. 3 pokoje 67, 86 mkw – dostępny
04. 3 pokoje 71,86 mkw – dostępny

I PIĘTRO

05. 4 pokoje 143,96 mkw – dostępny
06. 3 pokoje 77,82 mkw – dostępny
07. 4 pokoje 140,78 mkw – dostępny

II PIĘTRO

08. 4 pokoje 143,44 mkw – dostępny
09. 3 pokoje 77,82 mkw – zarezerwowany
10. 4 pokoje 140,78 mkw – dostępny

III PIĘTRO

11. 5 pokoi 180,59 mkw – zarezerwowany
12. 3 pokoje 77,71 mkw – dostępny
13. 5 pokoi 179,60 mkw – dostępny

Zadzwoń i poznaj szczegóły: Justyna Snarska 508 075 441