NAJ – to stan umysłu czyli Złota 44

Najwyższy budynek… najdroższy adres… najlepsze mieszkania… najbardziej spektakularne widoki… największy prywatny basen w Polsce …. naj.. naj… naj… Można zmęczyć się wymienianiem, a nawet kreowaniem kolejnych rekordów. Więc odetchnijmy i zostawmy rekordy. To nie jest o tym.

NAJ to stan umysłu. Złota 44 to taki stan umysłu i odczuwania. To Ty zawsze wybierasz, mieszkając na Złotej czy nie, które „naj” jest Twoje. Przeczytaj, jakie NAJ decydują o wynajęciu lub zakupie mieszkania na Złotej.

Oto 6 powodów, DLACZEGO klienci wybierają „Złota 44”:

  1. Wygoda
  2. Well-being
  3. Lifestyle
  4. Ego
  5. Experience
  6. Adres Obfitości
  7. Jakość

Złota 44 – Wygoda

Złota 44 to luksus, który definiujemy w mój ulubiony sposób, czyli jako WYGODĘ. A dokładnie to minimalizacja niewygody przy utrzymaniu wysokiego poziomu przyjemnych doznań.

Życie na Złotej jest ultra wygodne. Na ósmym piętrze znajduje się 1400m2 przestrzeni rekreacyjnej. Nie musisz więc wychodzić z domu, by zrobić trening na dobrze wyposażonej siłowni, popływać w basenie lub napić się drinka w jacuzzi, zregenerować się w saunie, pójść na masaż, pomedytować lub poopalać się na tarasie. Zamiast iść do kina możesz ze znajomymi obejrzeć wybrany film na dużym ekranie (i możesz mieć tę salę zarezerwowaną tylko dla siebie), a współpracowników zaprosić na prezentację do sali konferencyjnej z rzutnikiem – wygodnie… bo dobrej jakości kawa, herbata i woda dostępne są 5 metrów od tego miejsca.

Dzieci mogą z nianią spędzić czas w kid’s room z własnym zapleczem kuchennym i łazienkami dla maluchów, a potem wspólnie obejrzeć bajki na sali kinowej, co faktycznie dzieciaki tu praktykują integrując się.

Na recepcji i na 8 piętrze czeka zawsze na Ciebie concierge, który nie tylko zajmie się rezerwacją stolika w wybranej restauracji, ale również zabierze Twoje auto na myjnię albo odbierze zakupy ze Złotych Tarasów. Ach, no właśnie, wychodząc z budynku jesteś dokładnie przed wejściem do centrum handlowego, rzut beretem od najlepszych restauracji w mieście a na lotnisko dojedziesz stąd w 15 minut.

Złota 44 – Well-being

Zdrowe rozwiązania i zbalansowane życie są wpisane w DNA Złotej. Z jednej strony high-life, a z drugiej zen, biznes i basen, centrum miasta i ekologiczne rozwiązania.

Niewiele osób wie, że na Złotej 44 powietrze jest filtrowane za pomocą specjalnego systemu HVAC. Rozwiązanie zostało zaprojektowane przez wiodącą na świecie firmę, która zapewnia profesjonalne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. 2 jednostki nawiewne z rekuperacją, czyli odzyskiwaniem ciepła, dostarczające 100% powietrza z zewnątrz. Centrale zasilające system, są wyposażone w specjalne filtry przeciwpyłowe.

Podobnie jest z wodą – jest tu stacja uzdatniania wody wyposażona w specjalne filtry.

Złota 44 oferuje też kilka stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Złota 44 – Lifestyle

Wydarzenia kulturalne, pokazy mody, wystawy sztuki, degustacje win czy konferencje z wyjątkowymi gośćmi organizowane są regularnie na 50. piętrze, a mieszkańcy nierzadko organizują też sami eventy wewnętrznie.

Na Złotej odbywa się niezwykły networking, który dla wielu moich klientów jest właśnie tym NAJważniejszym powodem, dla którego wybierają tu zamieszkać lub chociaż bywać.

Bo życie na Złotej jest dla wielu osób elementem ich lifestyle’u. To drugie lub trzecie mieszkanie, to wyspa na którą wpadają gdy przylatują do Warszawy. Wygodna wyspa, gdzie nie wstyd zaprosić najlepszych gości z zagranicy.  

Złota 44 – Ego

Dla niektórych ten adres to idealne miejsce do zaparkowania swojego ego. Tak, duże ego potrzebuje dużej stymulacji i to miejsce ma doskonały potencjał do ich spełnienia. Zorganizowanie imprezy w mieszkaniu na 40 czy 51 piętrze z widokiem na city może wywoływać efekt wow. Robienie sobie zdjęć na Instagrama w drogich garniturach uwypuklając jeszcze droższy zegarek w fotelu na Złotej 44 może komuś pomagać nakarmić ego. Po co? A to jest pytanie na inny artykuł. Ważniejsze jest to, że Złota sama nie pompuje ego, ale nie ma lepszego ku temu miejsca w Warszawie, jeżeli ktoś musi.

Rozumiecie co chcę powiedzieć? „To nie pieniądze korumpują ludzi, ale ludzie korumpują pieniądze” jak powiedział klasyk Bodo. Złota 44 jest dźwignią do tego, czego chcesz doświadczać, bo ma nieprzeciętnie duży potencjał spełniania potrzeb i pragnień. Co nie znaczy, że ona sama coś ludziom robi. Złota nie ma ego, za to może być jego pięknym testerem.

Złota 44 – Experience

Dla większości moich klientów Złota to miejsce doświadczania. Tu nie przychodzi się mieszkać, ale doświadczać. Doświadczać wszystkiego co opisane powyżej, a także siebie poprzez pryzmat tego miejsca. Same widoki z okien są doświadczeniem, które trudno wycenić.

I dlatego cena najmu nie ma czasem żadnego logicznego wytłumaczenia. 20 000? 30 000 za miesiąc? Nierozsądne? Nie jeżeli pomyślisz, że to jest doświadczenie, za które płacisz podobnie jak za wakacje w One&Only na Malediwach. Dla wielu mieszkańców Złota 44 to pewnego rodzaju przygoda.

Złota 44 – Adres obfitości

Jak wielu moich klientów, zwracam uwagę na symbolikę i numerologię. Kiedyś byłam zaskoczona jak wiele osób w kręgach ściśle biznesowych przestrzega uniwersalnych zasad wszechświata, zwraca uwagę na cyfry, daty i kieruje się intuicją. Na przykład jeden z moich klientów podpisywał ważne umowy tylko w dniach które miały 8. Czyli 8, 18 lub 28 dnia miesiąca. Ósemka oprócz tego że była jego szczęśliwą cyfrą to przede wszystkich jest symbolem obfitości i nieskończoności.

I otóż to – 44 sumuje się do 8. To jest adres obfitości.

Złota 44 – Jakość

Jedno łączy każde z doświadczeń moich klientów – NAJwyższa jakość. Złota 44 to jakość obsługi, jakość wykonania części wspólnych, jakość wyposażenia, udogodnień, powietrza, wody, jakość znajomości tu zawieranych i jakość doświadczeń.

Złota 44 – Jak tu się mieszka?

Spokojnie. Cicho. Wygodnie. Spektakularnie. Sportowo. Towarzysko. Intensywnie. W trybie chill. Wybór należy do ciebie, czy chcesz kiedyś to sprawdzić.

Z 23 moich klientów, którym do dziś wynajęłam mieszkania na Złotej 44, wszyscy przyznali że było to wyjątkowe doświadczenie i są wdzięczni za wybór, którego pomogłam im dokonać. Bo mieszkać na Złotej można też bardzo różnie. To ostatecznie 52 piętra ogromnej różnorodności. Jeżeli chcesz, opowiem Ci o tym na spotkaniu, bo poznałam już Złotą naprawdę dobrze.

Moje NAJ?

Ja również mam swoje NAJ na Złotej 44. Jest nim najem najdroższych apartamentów. Z tego co wiem, do tej pory to nadal rekord Warszawy, jeżeli chodzi o kwotę płaconą za miesiąc najmu jakiegokolwiek mieszkania w stolicy. Tak więc, jak już mówiłam, każdy ma swoje NAJ na Złotej i w życiu.

A każdemu, kto decyduje się tu mieszkać, życzę by Złota 44 była dla niego inspiracją do odkrywania własnych życiowych NAJ i rozwijania swoich potencjałów.

Dzisiaj gościnne na naszym blogu – Anna Wieruszewska, skuteczna agentka nieruchomości i ekspert od adresu Złota 44.

Jeśli interesuje Cię, któryś z apartamentów na Złotej zadzwoń do Anny i poznaj bliżej ten wyjątkowy adres tel. 602 230 144