Nowoczesność i technologia w zielonym zaciszu

W ostatnich latach rynek nieruchomości bardzo dynamicznie się rozwija. Dotyczy to głównie sprzedaży domów. Rzadko jednak mamy okazję prezentować nieruchomość, która swoimi rozwiązaniami technicznymi wybiega tak daleko w przyszłość jak nasza nowa oferta miejskiej willi na sprzedaż. Dom został tak zaprojektowany, aby mieszkańcy czuli się w nim bezpiecznie i bardzo komfortowo.  

[edit: 23.06.2021]

Zapraszamy na Dzień Otwarty

Jeśli masz ochotę zobaczyć ten dom na żywo to już dzisiaj zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY 1 lipca 2021. To będzie doskonały początek lata!

Spełnij swoje marzenie o nowoczesnym domu. Sprawdź, może ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie!

Już teraz zobacz krótkie video prezentujące niepowtarzalność tej oferty dostępnej na sprzedaż!

Więcej o informacji wydarzeniu znajdziesz na nasze stronie www LINK oraz na naszym profilu na FB LINK

Azyl dla poszukujących wytchnienia

Dom na sprzedaż położony jest w najbardziej atrakcyjnej części Choszczówki i z pewnością jest jedyny w swoim rodzaju, a to z powodu tak wielu atutów jakie posiada. Przekonajcie się sami!

Dom zlokalizowany  jest w otoczeniu Lasów Jabłonowskich, Lasów Choszczówki oraz Lasów Białołęki Dworskiej. Jego położenie gwarantuje mieszkańcom ciszę i spokój. Dla miłośników sportu nieskończone ilości ścieżek rowerowych i pieszych. Dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych idealny dojazd nad Zalew Zegrzyński.

dom na sprzedaz, Bialoleka, Choszczowka
Dom na sprzedaż w otoczeniu zieleni

Wyszukany design w sąsiedztwie zieleni

Willa liczy ponad 500 mkw powierzchni użytkowej, usytuowana jest na przepięknie zagospodarowanej działce liczącej 2 000 mkw.

Na parterze znajduje się wyjątkowo duża strefa dzienna składająca się z salonu, strefy kominkowej, jadalni i kuchni. Wyjątkowego charakteru i przestrzeni dodają wysokie na 6,5 metra sufity oraz imponujące przeszklenia.

Na tym poziomie znajduje się również siłownia z profesjonalnym sprzętem firmy PRECOR/HOIST oraz włoska sauna parowa. Doceni to każdy poszukujący relaksu i odprężenia.

Pierwsza kondygnacja to trzy główne sypialnie, dwie z nich z garderobami i własnymi łazienkami. Sypialnia master posiada garderobę jak z marzeń oraz balkon z pięknym widokiem na zieleń.

Na drugim piętrze zlokalizowane są trzy kolejne sypialnie w tym jedna z własną łazienką oraz w pełni wyposażona klimatyzowana sala kinowa z rozkładanymi elektrycznie skórzanymi fotelami z funkcją masażu. Istnieje ryzyko, ze już nigdy nie opędzisz się od gości. 😉 (To natomiast może być spełnienie marzeń niejednego mężczyzny!)

Nowoczesność i technologia

Ogrzewanie domu odbywa się poprzez wykorzystanie specjalnego systemu ogrzewania płaszczyznowego umieszczonego w ścianach budynku co daje wysoki komfort grzewczy w pomieszczeniu. Warto wspomnieć, że ciepło zostaje oddane do pomieszczeń bez podbijania kurzu z podłogi. Dzięki temu ścienne ogrzewanie płaszczyznowe jest szczególnie polecane dla alergików.

Ten dom przyszłości oparty jest o technologię wiodących dostawców rozwiązań inteligentnych budynków KNX/GIRA/LOXONE. Technologie te pozwalają na sterowanie żaluzjami zewnętrznymi i roletami wewnętrznymi, regulacją ogrzewania każdej z 22 stref grzewczych, oświetleniem w tym również 20 listwami LED umożliwiającymi tworzenie dowolnych aranżacji świetlnych uzależnionych od pory dnia, okoliczności lub nastroju właścicieli.

W domu znajduje się dziewięć niezależnych stref muzycznych MULTI ROOM by LOXONE pozwalających mieszkańcom w jednym czasie na korzystanie z wybranych przez siebie audycji, stacji radiowych czy playlisty na SPOTIFY.

Komfort i bezpieczeństwo

W budynku zainstalowane jest 5 kamer wewnętrznych oraz 15 zewnętrznych. W oknach, drzwiach, bramie garażowej zainstalowane są kontraktony. Domofon LOXONE z opcją videorozmowy w telefonie, pozwala nam na komunikację tak jak byśmy byli w domu.

System ten pozwala nam również na otwieranie zdalne bramy wjazdowej, bramy garażowej i drzwi wejściowych. Drzwi wejściowe możemy otworzyć za pomocą kodu lub czytnika linii papilarnych. Dodatkowo każde otwarcie drzwi, okien, bramy powoduje wysłanie na nasz telefon wiadomości SMS z informacją, że ktoś wszedł do domu.

O Twój komfort w domu zadba zainstalowana jest instalacja rekuperacji firmy SAMSUNG dbająca o wymianę powietrza w budynku. Wraz ze stacją pogodową na dachu automatycznie sterują wentylacją, otwieraniem i zamykaniem okien. System zadba o to, aby w upalny dzień uchylić okna a w deszczowy je zamknąć.

Podobnie jak wszystko w tym domu również podlewanie ogrodu i koszenie trawnika jest zautomatyzowane i bezobsługowe.

Klimatyzacja zainstalowana jest w dwóch pomieszczeniach. Pierwsze z nich to świetnie wyposażona strefa Fitness oraz mieszczące się na drugim piętrze kino.  

Wszystkimi tymi funkcjami zarządzamy z naszej komórki i zainstalowanymi w domu tabletami.

Dom został tak zaprojektowany, aby rozwijać się w miarę postępu technicznego. Właścicielom zależało aby system był otwarty i mógł być aktualizowany i uzupełniany o nowe funkcje.

To miejsce, które nie tylko jest domem ze wszystkimi wygodami, ale nade wszystko bezpiecznym miejscem, w którym odnajdziemy dla siebie to, co najlepsze.

Często z obawą zostawiamy nasze domy wyjeżdżając na urlop, ta willa jest tak skonstruowana, aby myślała za nas. Ponadto samo jej usytuowanie to kwintesencja luksusu. Cisza, spokój, ścieżki rowerowe i zdrowe powietrze. Czy można chcieć czegoś więcej?!

dom na sprzedaz, Bialoleka, Choszczowka

W nieruchomości króluje współczesny design w ekskluzywnej formie. Dbałość o detale i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że to propozycja dla najbardziej wymagających.

Ponadczasowa elegancja, troska o detale i najwyższa jakość materiałów – to wszystko sprawia, że jest to wyjątkowa inwestycja na lata.

Zapraszam na prezentację – Tomasz Skwarek tel. 608 349 449