Case Study: social media sprzedają!

Bądź z nami na bieżąco.

Dzisiejszy wpis będzie krótki, ponieważ sama transakcja odbyła się błyskawicznie.

Wielokrotnie podkreślamy rangę zespołu En Casa. Zespołu wybitnych ekspertów ds. nieruchomości, za którymi stoi szereg ludzi – dział marketingu, niezastąpione asystentki, czy prawnicy. Jest to połączenie idealne ponieważ nawet najlepszy sprzedawca bez dobrego wsparcia nie jest w stanie osiągać wybitnych wyników długofalowo. Aby realizować zamierzone cele i osiągać sukces trzeba to robić z zespołem. 

Piotr Wilczyński, agent nieruchomości En Casa

To zawsze podkreślamy naszym Klientom. Za każdym agentem, czyli reprezentantem klienta stoi wiele osób, którzy z nim współpracują i sprawiają, ze zadania wykonywane są szybko i dokładnie. Na zlecenie klienta nie pracuje tylko jeden agent, a cały zespół En Casa.

Agent nieruchomości – doskonały zespół

Pamiętacie wpis z podsumowaniem roku [LINK]? Tam wspomniałam o super mocach naszych agentówZespół En Casa to ponad 30 fantastycznych osób, które każdego dnia pracują nad kolejnymi transakcjami dla naszych klientów. Każdy z nich ma swoją specjalizację, swój styl pracy oraz swoją tajną broń 😉.

Dzisiaj przedstawimy Wam jedną z ciekawych i szybkich transakcji w En Casa, za którą stoi David Daszuta, który właśnie doskonale wykorzystał swoją tajną broń 👌. Zobaczcie jak możemy sprzedać Twoją nieruchomość lub jak możesz skorzystać poszukując nieruchomości będąc z nami w bliskim kontakcie.

 #socialmedia #dobrymarketing #dreamteam

Sprzedaż nieruchomości – pierwsze kroki

Sposobów na marketing i promocję oferty jest bardzo wiele. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi to publikacja oferty nieruchomości na portalach branżowych, zawieszenie na nieruchomości baneru, czy lokalna reklama. Można zorganizować Dzień Otwarty, czy zachęcić do współpracy inne biura nieruchomości dzięki systemowi MLS (w przypadku Umowy na wyłączność – poznaj zalety takiej współpracy). Można, a nawet trzeba dodatkowo wykorzystać wieloletnie doświadczenie firmy oraz agentów poprzez wewnętrzną bazę klientów.

Social media – skuteczne narzędzie marketingowe

Innym narzędziem promocji, który dla nas jest jednym z wielu z których korzystamy jest kanał social media (zobacz nasze profile na FB oraz na Instagramie).

Jesteśmy firmą śledzącą trendy, która od samego początku działalności wykorzystuje wiele nowatorskich sposobów dotarcia do klientów, testujemy różne możliwości promocji, a także pojawiające się na rynku nowości. Obserwujemy, które narzędzia działają, a na których nie warto skupiać zbytniej uwagi. Nasz cel jest zawsze niezmienny –  skuteczność transakcji i satysfakcja klienta. W tym pomagają nam kanały social media.

David Daszuta – Twój skuteczny agent nieruchomości

David Daszuta, to jeden z agentów nieruchomości w En Casa , który skutecznie od ponad 5 lat obsługuje swoich klientów specjalizując się w centrum miasta – Śródmieście oraz Ochota. Tą część Warszawy zna jak własną kieszeń. Nie tylko z sukcesem przeprowadził tam już kilkadziesiąt transakcji, ale również tutaj mieszka i dzięki temu doskonale zna okolicę.

David uwielbia sprzedawać mieszkania w kamienicach. Ceni nieruchomości, które mają charakter i historię. Część z nich to świetne inwestycje (mieszkania do remontu), innym razem to piękne nieruchomości gotowe do wprowadzenia. Są dopracowane w każdym detalu i zdecydowanie wyjątkowe.  

Skuteczna sprzedaż – „off-market”

Wiele z ofert En Casa sprzedaje klientom jeszcze przed ich publikacją. Co to oznacza? Oferty (czasami jeszcze przed sesją zdjęciową) trafiają w pierwszej kolejności do naszych klientów, do osób obsługiwanych przez agentów En Casa. Oni mają zawsze pierwszeństwo.

Doskonale znamy oczekiwania naszych klientów i zgodnie z tym przedstawiamy im oferty spełniające wybrane kryteria. Dodatkowo również dbamy o osoby, które stale obserwują nasze kanały na social media. Tutaj również prezentujemy nasze oferty często jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnego procesu sprzedaży.

En Casa Premium Real Estate
Poznaj nasz profil na Facebook oraz na Instagramie

Poprzez ten kanał doszło do szybkiej sprzedaży pięknego mieszkania na Ochocie. Zdjęcia mieszkania zostały w sobotę zaprezentowane na naszym Instagramie, a już w niedzielę przeprowadzono prezentację (nasi agenci działają błyskawicznie!)…. a w czwartek podpisaliśmy umowę przedwstępną.

Podsumowanie i wnioski – ZESPÓŁ sprzedaje

Poszukując zaufanego agenta nieruchomości zobaczcie jaki zespół za nim stoi – jakie ma doświadczenie oraz pomysły na Twoje zlecenie. Czy wie jak sprzedać Twoją nieruchomość, czy potrafi należycie wykorzystać potencjał nieruchomości oraz możliwości rynkowe. Czy zna i potrafi dostosować sposoby dotarcia do potencjalnych klientów?

Czy sztab ludzi pracujących w danej agencji nieruchomości to osoby, które nie tylko będą wspierać agenta w działaniu, ale również aktywnie mu pomogą przeprowadzić skutecznie transakcję. Na to wszystko składa się szereg czynników i, aby na końcu pojawił się sukces to każdy z poszczególnych etapów musi działać bez zastrzeżeń oraz systematycznie.

Agent nieruchomości En Casa

W En Casa dla Ciebie pracuje nasz cały zespół!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami dostępnymi na sprzedaż to zapisz się do naszego newslettera oraz obserwuj nas na social media. Dzięki temu będziesz w stałym kontakcie z nami i nie ominie Cię żadna cenna informacja.

Podaj swój adres e-mail, a już zawsze będziesz na bieżąco!

Pamiętajcie też o serduszkach i komentarzach pod postami w social media. Będzie nam bardzo miło ❤️.

Agent nieruchomości, En Casa
David Daszuta, Personal Real Estate Advisor, tel. 664 949 878

P.S. Obserwujcie Davida na jego Instagramie. Jego super mocą (za którą otrzymał również nagrodę w 2020 roku) jest kreatywność oraz wytrwałość w dążeniu do celu. Jego wszechstronność i twórczość, a także poczucie humoru możecie obserwować na jego profilu na Instagramie [LINK], a wytrwałość – zlecając mu sprzedaż swojego mieszkania. Z pewnością będzie to skuteczna i dobra współpraca. Polecam 👌.