Wyjątkowe nieruchomości wymagają najbardziej skutecznych specjalistów oraz nowatorskich rozwiązań

Do oferty En Casa trafiają bardzo zróżnicowane nieruchomości – luksusowe apartamenty w głównych punktach Warszawy, apartamenty w najbardziej prestiżowych kamienicach w sercu miasta, czy luksusowe wille w Wilanowie. Każde zlecenie to nowa historia. Historia ludzi – klientów, którzy sprzedają swoją nieruchomość oraz historia tych, którzy poszukują nowego miejsca do życia.  

Rekomendacje od klientów

Wiele z tych nieruchomości trafia do oferty En Casa z rekomendacji. Bardzo nas to cieszy, że powracają do nas klienci już raz obsłużeni przez nasze biuro oraz Ci z polecenia. Doceniają nas za profesjonalizm, skuteczność oraz kreatywność w działaniu. Szukamy niebanalnych rozwiązań przynoszących pożądane rezultaty, a w dążeniu do określonego celu nie poddajemy się zbyt łatwo. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem co dostrzegają nasi klienci. Dodatkowo przy pracy potrzebna jest pogoda ducha, trochę humoru i radości, bo wtedy wszystko wychodzi jeszcze lepiej. Nasz zespół w En Casa ma to wszystko, ponieważ swoje zadania wykonujemy z pasji, a nie z obowiązku.

Patrzymy na każdą nieruchomość, którą mamy sprzedać jako nowy projekt, który wymaga pomysłu, strategii i planu działania. Do tego potrzebny jest zespół, który zawsze doskonale się rozumie (czasem nawet bez słów). 

Nowa oferta dostępna na sprzedaż

Tak właśnie było w przypadku nieruchomości na sprzedaż w najbardziej prestiżowej części Śródmieścia. Jest to willa w sercu miasta – na Powiślu, w jego historycznej części. Takich ofert nie spotyka się często na rynku. Jest to coś niepowtarzalnego i zachwycającego, a przy tym wszystkim odróżniającego się od szeregu innych nieruchomości.

House for sale, Warsaw
Dom na sprzedaż na Powiślu, zadzwoń i poznaj szczegóły 604 914 100

Dom z historią, który otrzymał pozwolenie na rozbudowę i poza dużą działką (ponad 600 mkw!) oferuje swoim mieszkańcom prywatną strefę relaksu z basenem, sauną oraz salą kinową. Gdzie w centrum miasta można spotkać taką perełkę…?

Ale nie o tym teraz. O samej nieruchomości przeczytać możesz w poprzednim artykule LINK

Strategia sprzedaży nieruchomości

Dzisiaj przedstawimy Ci część procesu sprzedaży tego domu, który prowadzi Piotr Wilczyński. Drugim ekspertem jest Krystian Podbielski (często pracujemy w duetach – o tym kiedyś Ci jeszcze napiszemy), ze wsparciem wybitnego duetu z marketingu Magdy Kacperczyk oraz Gosi Podbielskiej (lubimy dobrze o sobie pisać ;-)). Ten zespół wspólnie zaplanował działania, które dzisiaj skutecznie realizuje. 

Od czego się zaczęło? Pierwszy etap to sprzedaż „off the market”. Nieruchomość jest jeszcze zamieszkała, więc postanowiliśmy zorganizować dla agentów biur nieruchomości „Dzień Otwarty”. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ najlepsi agenci wiedzą, że aby sprzedać nieruchomość warto ją dobrze wcześniej poznać. Ten proces zorganizowaliśmy w połowie wakacji. Kilku klientów miało także okazję zobaczyć nieruchomość na własne oczy (jeden z nich jest mocno zainteresowany!).

My działamy dalej i właśnie teraz skorzystaliśmy z możliwości wejścia do nieruchomości na weekend. I co się wtedy zadziało? Całe dwa dni intensywnej pracy, tak aby przygotować ofertę z dbałością o najmniejsze szczegóły. Taką ofertę, która pozwoli poznać charakter nieruchomości oraz poczuć jej energię.

Gosia i Magda opracowały scenariusz na video, Home Stager przygotował według pomysłu dziewczyn nieruchomość, fotograf wykonał nową sesję zdjęciową. W tym czasie nasi eksperci ds. nieruchomości przygotowywali się do występu w telewizji ;-). 

Wiecie jaka jest jedna z ważnych cech dobrego sprzedawcy? Odwaga i otwartość. Taki jest właśnie Piotr oraz Krystian. Zrobią wszystko (no prawie), aby przyspieszyć proces sprzedaży i jednocześnie sprostać oczekiwaniom klientów. Wykorzystają każdy kanał oraz możliwość, która przybliży ich do sprzedaży. 

Piotr i Krystian rozumieją, że ich doświadczenie, wiedza oraz nieustępliwość to ważna cecha w prowadzeniu skutecznej sprzedaży nieruchomości. Zdają sobie sprawę, że także kreatywność oraz otwartość na nowe rozwiązania zdecydowanie pomagają w osiągnięciu wyznaczonego sukcesu.

Zatem jeśli szukasz skutecznego i kreatywnego agenta nieruchomości, za którym stoi dobry zespół to doskonale trafiłeś. Zadzwoń i umów się na spotkanie: 607 388 349

A jeśli poszukujesz willi w centrum miasta to nie mogłeś lepiej trafić. Wspomniana oferta to prawdziwy unikat! Przekonaj się sam. LINK