Twój skuteczny zespół doradców ds. nieruchomości

Doświadczenie, które od lat zdobywamy w codziennej pracy z klientem uczy nas przede wszystkim pokory i tego, że dobry agent to taki, który bazując na swojej wiedzy doskonale potrafi wykorzystać narzędzia, które wpływają na oczekiwane rezultaty klientów. Umiejętność ich prowadzenia przez cały proces transakcji jest niewątpliwie ważny i wpływa na całokształt pracy, z której doradca zostaje na sam koniec rozliczony przez klienta. Pewne mechanizmy wypracowuje się latami, aby osiągnąć sukces na miarę biura Premium. W En Casa zależy nam na ciągłym rozwoju całego naszego zespołu oraz na obsłudze, która oferuje klientom bezpieczeństwo, pełny zakres potrzebnej wiedzy oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

Jesteśmy dumni, że możemy Wam dziś przedstawić zespół agentów specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości na terenie dzielnicy Mokotów, Śródmieście, Praga Południe oraz Wawer, miejsca prężnie rozwijające się na mapie Warszawy. Swoim zespołem z powodzeniem zarządza Michał Szczepkowski, nieprzejednany specjalista w każdej dziedzinie związanej z nieruchomościami, który z ogromnym powodzeniem codziennie obsługuje swoich klientów gwarantując im swoje pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz skuteczność.

Michał Szczepkowski – synonim skuteczności i szybkości w działaniu

Michał Szczepkowki ma na swoim koncie szereg różnorodnych transakcji zakończonych niemałym sukcesem. Rok 2019 zamknął liczbą 40 transakcji o łącznej wartości 45 mln. Jest to niezwykle skuteczny agent nieruchomości.

Michał Szczepkowski, tel. 664000231,email: m.szczepkowski@encasa.pl

Swoją ścieżkę zawodową w nieruchomościach rozpoczął na własną rękę inwestując w mieszkania w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie. Dzięki swojej otwartości nawiązał nieocenione kontakty, wiedzę merytoryczną, popartą dziesiątkami przeprowadzonych transakcji doskonale wykorzystuje zarówno w pracy z klientem jak i zarządzaniem swoim zespołem. Jest realistą minimalizującym ewentualne zagrożenia czyhające na klientów. Przekłada się to także na szybkie rezultaty sprzedażowe. Kiedy podejmuje się konkretnych zadań to skupia się całkowicie na obranym celu i stara się doprowadzić go do końca z efektem, którego oczekuje od niego klient.  Jak sam mówi największą nagrodą dla niego jest satysfakcja klientów, których zawsze wytrwale prowadzi przez wszystkie etapy transakcji.

Daniel Tarka – rzetelność i nieugiętość w dążeniu do celu

Dokładny i rzetelny! Taki jest bez wątpienia Daniel Tarka, który w zespole En Casa z powodzeniem obsługuje klientów sprzedażowych jak i kupujących. Szereg  możliwości, które dotąd zdobył w pracy agenta pozwalają mu na przedstawienie swoim klientom nieruchomości godnych rynku Premium. Jest nieugięty w podjętych działaniach, a jego rzetelne podejście do tematu przekłada się na sukcesy, których gromadzi coraz więcej na swoim koncie. Znajomości języków czy umiejętność pracy z klientami międzynarodowymi uczył się nie tylko w teorii podczas studiów, ale przede wszystkim w praktyce, żyjąc i pracując w kilku europejskich krajach. Zdobyta wiedza i doświadczenie zaprocentowały w codziennej pracy agenta, którą z powodzeniem wykonuje od wielu lat.

Agent nieruchomości, En Casa
Daniel Tarka, tel. 608349849, email: d.tarka@encasa.pl

Sylwester Rozgowski – perfekcja w działaniu

W tym zespole nie mogło zabraknąć Sylwestera Rozgowskiego. To odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jego nieprzeciętna inteligencja i zdolność korzystania we właściwym czasie z adekwatnych narzędzi wiedzy zyskuje już przy pierwszym kontakcie z klientem.

Gdy podejmuje się powierzonych zadań, wówczas przygotowuje pełną analizę, sprawdza różne ewentualności i rozwiązania, aby najkorzystniej przeprowadzić cały etap transakcyjny. Wrodzona spostrzegawczość, a przy tym poczucie humoru i konsekwencja są podstawą sukcesu i wieloletnich relacji z klientami. Szereg wiedzy zdobywał podczas studiów z historii sztuki, zarzadzania i politologii, którą doskonale wykorzystuje podczas wydobycie piękna ze sprzedawanych nieruchomości. Na pierwszym miejscu zawsze stawia bezpieczeństwo transakcji. Jego szczere doradztwo i sugestie nie pozostają bez znaczenia podczas całego procesu transakcji.

Sylwester Rozgowski, Michał Szczepkowski, Daniel Tarka

Do tego grona dżentelmenów dołączyły trzy piękne, inteligentne i ambitne kobiety, które doskonale odnajdują się w tym biznesie. Zacznijmy od krótkiego przedstawienia każdej z Pań.

Mariana Feduk – merytoryka i doświadczenie

Mariana Feduk studiowała geografię oraz ekonomię i finanse, a zdobytą wiedzę adekwatnie wykorzystuje w pracy agenta nieruchomości. Z branżą deweloperską związana od wielu lat. Miała okazję uczestniczyć w przygotowywaniu oceny inwestycyjnej gruntów oraz zarządzaniu płynnością finansową warszawskiego dewelopera.

Dzięki aktywnemu działaniu w tym biznesie zdobyła nieocenione doświadczenie, którym dzieli się z klientami, a wiedzę praktyczną i merytoryczną wykorzystuje na każdym etapie transakcji. Bez najmniejszych przeszkód obraca się w obszarze nieruchomości w rynku pierwotnym oraz procesach dotyczących zakupu gruntów inwestycyjnych na terenie Warszawy. W pracy agenta podoba jej się szczególnie horyzontalne patrzenie oraz szereg zmian na przestrzeni lat. To kobieta silna, dokładna i pomysłowa.

Daniel Tarka, Mariana Feduk, Sylwester Rozgowski

Klaudia Panasiuk – nieruchomości ma we krwi

Na sam koniec przedstawiamy Klaudię Panasiuk. Kobietę, która od najmłodszych lat jest związana z rynkiem nieruchomości. W jej rodzinie inwestycje w nieruchomości zawsze odgrywały ważną rolę, a jej pasja do branży zrodziła się kiedy dostrzegła, że temat nieruchomości jest praktycznie niewyczerpalny i dający ogrom satysfakcji.

Wiedzę i doświadczenie, które posiada zdobywała ucząc się na własnych sukcesach i porażkach inwestując w domy i mieszkania. Klaudia jest świetnym obserwatorem, a jej determinacja do działania i przebojowość sprawiają, że klienci mogą liczyć na obsługę godną rynku Premium. Dzięki swojej empatii do świata i ludzi z ogromną precyzją potrafi dostrzec i zrozumieć ponadprzeciętne potrzeby klientów. Jej wysublimowany styl idealnie wpisuje się w znajdowanie dla klientów nietuzinkowych rozwiązań. Jest skuteczna i zawsze nastawiona na dobro klienta.

Klaudia Panasiuk, tel. 600925600, email: k.panasiuk@encasa.pl

5 osób. Każda z nich inna. Każda z innym temperamentem, charakterem i osobowością. Jednak tę szczęśliwą szóstkę łączy jeden wspólny mianownik – dbałość o klienta oferując skuteczną i rzetelną obsługę, pełną najwyższych standardów. Zwracając się do, któregokolwiek z tych agentów macie pewność, że jesteście w dobrych rękach. Zawsze z troską o klienta.

En Casa zapewnia Wam wszystko co wpływa na jakość, zadowolenie oraz skuteczność w każdym cyklu nieruchomości.

Do Ciebie należy decyzja, zespół En Casa to gwarancja jakości Premium !

Zadzwoń i umów się na spotkanie przy kawie: 607388349