Staropolski Dwór pod Warszawą – wysublimowany luksus w dobrym wydaniu!

Choć wakacje przeminęły jak jeden dzień i w deszczowym klimacie otworzyliśmy wrzesień to lato wciąż trwa. Niektórzy mogli ten czas wykorzystać na urlopy z rodziną, inni choćby na poszukiwania niebanalnych nieruchomości. My ze swoim zespołem godzimy jedno i drugie starając się zapewnić stały kontakt z klientem.

En Casa jest po to, aby zaprezentować miejsca warte uwagi i pobudzić miłość do zakupu wymarzonej nieruchomości. Po raz kolejny chcemy Wam przedstawić dom, który sprzyja wakacyjnemu lenistwu, życiu w otoczeniu natury i zapewnia bliskość do centrum Warszawy.

Dom na sprzedaż pod Warszawą

Dwór w Hipolitowie to jedyne takie miejsce, na mapie Polski, które zachwyca swoją różnorodnością, powierzchnią oraz możliwościami. Nieruchomość powstała w 2008 roku i usytuowana jest na skraju pradawnej Puszczy Bolimowskiej, a cała powierzchnia nieruchomości liczy, aż 5 ha.

Pozostając jeszcze przed wejściem do rezydencji, trzeba docenić to co ją otacza. Dwa urocze stawy, jeden na przodzie domu, drugi na jej tyłach. Cały budynek okryty jest pięknymi, wysokimi drzewami, które tworzą swoistą enklawę. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest także altana grillowa z wędzarnią oraz osobna winiarnia i budynek stajenny.

Cała nieruchomość zarówno na zewnątrz, jak i w środku utrzymana została w dworskim stylu, co widać niemal na każdym kroku. Starodawne obrazy, meble, biblioteczka, piece kaflowe, dywany czy oświetlenie sufitowe to tylko niektóre elementy nawiązujące do wspomnianego wcześniej stylu.

Powierzchnia użytkowa wynosząca 520 mkw daje wiele możliwości do wykorzystania tej przestrzeni. Dwór posiada 12 sypialni, każda z prywatną łazienką, przestronną kuchnie, salonik oraz inne atrakcje, które nadają temu miejscu ponadprzeciętny wymiar. Taka przestrzeń sprawia, że przyszli właściciele bez wątpienia mogą zaaranżować wnętrza zgodnie z własnymi wizjami. Każde pomieszczenie jest dobrze doświetlone i ustawne.

Idealne miejsce pod pensjonat

Jest to rewelacyjne miejsce, w pełni gotowe na otwarcie pensjonatu, bądź hotelu, który dostarczy nowym właścicielom dodatkowych korzyści z posiadania tego miejsca i to nie tylko w okresie lata, ale w ciągu całego roku. Nie trzeba jednak decydować się na taki krok. Można osiąść tutaj z całą rodziną gwarantując sobie i najbliższym zdrowe powietrze, bliskość natury, bezwarunkową prywatność i przestrzeń. Ponadto nie oddalamy się od tętniącego życiem miasta Warszawy, do ścisłego centrum to jedynie 45 minut drogi, podobnie stoimy w warszawskich korkach wracając do wielkomiejskiego życia.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia krótkiego video z prezentacji, które jeszcze lepiej zaprezentuje to, o czym tutaj piszemy.

Zadzwoń i poznaj szczegóły; Agnieszka Szymańska-Kujawa 600 716 668

Wyjątkowe miejsce, o nieprzejednanym stylu, który zapewnia życie godne standardów Premium w bliskości natury.

Staropolski Dwór to coś więcej niż zwykła nieruchomość pod Warszawą – to miejsce z duszą do pisania własnych historii… zobacz ofertę

Jeśli jesteś na to gotowy to nie wahaj się do kontaktu z En Casa. Opiekunem oferty jest Agnieszka Szymańska-Kujawa, która z wielką przyjemnością zaprosi na spacer po tej posiadłości. Zadzwoń: 600 716 668