Targi Lifestyle Wilanów – doskonały sposób na promocję!

Na początku 2019 roku na naszym blogu pojawiały się wpisy o skutecznych działaniach marketingowych, które ówcześnie stosowaliśmy. Większość z nich nadal wykorzystujemy, a wiele przynosi coraz lepsze rezultaty. Jednak nie spoczywamy na laurach i szukamy nowych rozwiązań, które zaowocują kolejnymi sukcesami. Sprawdzamy. Szukamy przestrzeni, gdzie mogą być potencjalni klienci na nieruchomości, które mamy w swojej ofercie. Chcemy, aby właściciele, którzy nam zaufali i poniekąd powierzają nam swój majątek, byli pewni, że zrobimy wszystko, co niezbędne aby doprowadzić do transakcji.

Doskonale sprawdzają się nam nie tylko nasze kanały social media (Facebook, Instagram), ale również blog, który już od kilku lat konsekwentnie prowadzimy. W sprzedaży pomagają nam filmy, które  nagrywamy oraz Dni Otwarte, które z powodzeniem organizujemy.

Miniony weekend to dla niektórych ostatnie dni wakacji, a dla nas intensywna praca, aby zaprezentować jak największej grupie klientów z Wilanowa nasze najlepsze lokalne nieruchomości.

Nie ukrywamy, że nasze stoisko wyróżniało się i przyciagało zapachem świeżej kawy. Zadbaliśmy o to, aby przygotowane było z dbałością o najmniejsze detale i tym samym przyciągało uwagę. Kawa oraz piękne nieruchomości zawsze skupiają przy sobie ludzi, którzy chcieliby porozmawiać o aktualnym rynku. Uzupełnieniem sobotnich spotkań był oczywiście zespół naszych ekspertów, którzy z entuzjazmem dzielili się wiedzą oraz możliwymi rozwiązaniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, mieli czas na rozmowę i oczywiście wierzymy, że efektem naszej pracy będą transakcje sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości naszych klientów. To wszystko jak zawsze przy zachowaniu obsługi Premium.

Targi Lifestyle Royal Wilanów
Jeśli poszukujesz eksperta ds. nieruchomości zadzwoń i umów się na spotkanie (oczywiście przy dobrej kawie): 607 388 349