Dom w pełni zasługujący na miano wyjątkowego – standard premium gwarantowany!

Każdy z nas ma marzenia, bez nich jesteśmy pozbawieni bodźca do życia. Staramy się etapowo wprowadzać i realizować swoje plany i sprawiać sobie szczęście. Każdy nasz dzień to nowe wyzwania do pokonania, wokół nas mijamy ludzi, których nie znamy, w ciągu dnia załatwiamy niekiedy kilka do kilkunastu spraw, męczące i stresujące minuty, a niekiedy i godziny. Wreszcie przychodzi wieczór i pragniemy jedynie zażyć ciepłej kąpieli i oddać się odpoczynkowi, na który zasłużyliśmy najlepiej w miejscu, w którym czujemy się dobrze.

En Casa jako biuro nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem zna potrzeby swoich klientów. Dzięki umiejętności słuchania staramy się znaleźć odpowiadające danym kryteriom posiadłości. Dziś pojęcie „domu” stało się jeszcze bardziej znaczące i wielowymiarowe, dlatego z wielką przyjemnością prezentujemy nieruchomość, obok której trudno przejść obojętnie. Znajdziemy tutaj kwintesencję elegancji, wysokiej jakości użytych materiałów oraz luksusu w dobrym tego słowa znaczeniu.

Dom na sprzedaż w otulinie parku

Dom na sprzedaż pod Konstancinem Jeziorna to miejsce, które przyciąga i rozkochuje w sobie od samego początku. Dlaczego tak jest i co ma w sobie, że tak urzeka? O tym już poniżej.

Dom na sprzedaż, Konstancin Jeziorna
Dom na sprzedaż – 340 mkw, 6 pokoi

Działka, o której mowa liczy 1008 mkw i znajduje się w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w bezpośrednim otoczeniu natury, przyrody i świeżego powietrza. Wokół gwarancja ciszy i spokoju, a samo wnętrze idealnie współgra z tym co na zewnątrz domu.

Wchodząc do środka możemy zauważyć, że jednym z atutów domu jest przemyślany projekt oraz idealnie doświetlone wnętrza poprzez ilość okien. Stolarka okienna, drzwi i meble zostały zaprojektowane wg. indywidualnego projektu i potrzeb obecnych właścicieli, co nadaje dodatkowo wyjątkowość tej nieruchomości.

Dom na sprzedaż, Konstancin Jeziorna

Na podłodze położony został parkiet dębowy, który jest podgrzewany, co wciąż jest rzadkością, gdzie prawdziwe drewno oddaje ciepło podgrzewane w bezpieczny sposób.  Nowoczesny design, elegancki, klasyczny styl i zastosowane elementy wystroju sprawiają, że czujemy się tutaj bezpiecznie i wygodnie.

Praktycznie na każdym poziomie tego domu odczuwalne jest ciepło nie tylko poprzez jego wystrój, ale w  dosłownym tego słowa znaczeniu.  Sercem domu bez wątpienia jest salon z kominkiem, który będzie ulubionym miejscem zimowych wieczorów, a widok z okien na starodrzew dodaje uroku i stwarza poczucie, że trudno opuścić to miejsce. Na tej przestrzeni znajduje się także jadalnia gotowa na kameralne, rodzinne spotkania jak i na większe przyjęcia.

Dom na sprzedaż, Konstancin Jeziorna

Za pięknymi, szklanymi drzwiami kryje się duża i funkcjonalna kuchnia z widokiem na ogród. Obecnym właścicielom zależało, aby było to miejsce, w którym rzeczywiście się gotuje i trzeba przyznać, że będąc na miejscu nikogo nie trzeba do tego namawiać. To piętro mieści także bibliotekę i gabinet multimedialny w jednym pomieszczeniu.

Pierwsze piętro niczym nie odbiega od parteru. Sypialnia master, z garderobą oraz przepięknym salonem kąpielowym jest zwieńczeniem wszelkich oczekiwań o przytulnym i komfortowym odpoczynku.  Pozostałe pokoje dają możliwość przyszłym właścicielom na wprowadzenie własnych aranżacji. Pozostaje także poddasze użytkowe o powierzchni 40 mkw, które również można urządzić według własnych wizji.

Będąc w tej nieruchomości można stwierdzić, że nie ma tutaj nawet najdrobniejszych przypadków. Całość jest spójna, dokładnie rozplanowana i z pewnością do pokochania! Ciągi komunikacyjne zapewniają wygodę, a pomieszczenia są jasne i przestronne. Architekci pracujący przy powstaniu tego domu zadbali o aspekty techniczne i funkcjonalne. Willa w Czarnowie to miejsce z duszą, która gwarantuje prestiż oraz klasę materiałów na najwyższym poziomie, co daje się zauważyć na samym wstępie. Zobaczcie sami na video.

Warto na chwilę się zatrzymać, by dostrzec miejsce ciekawe, w którym rozkwita życie i tworzy się piękny rozdział historii nowych właścicieli. To miejsce, gdzie poczujemy się komfortowo i bezpiecznie, aż wreszcie jest to miejsce sprzyjające rodzinnym chwilom.

En Casa i cały nasz zespół doradców służy swoją rekomendacją i radą, po to, aby Wam Drodzy Mieszkańcy żyło się lepiej. Jedyne co należy zrobić to  znaleźć miejsce, które stanie się Twoim nowym domem z potrzebami do spełnienia. My wiemy jak to zrobić.

Weronika Hańczewska z przyjemnością zaprosi na wspólną wizytę w tej posiadłości. Do zobaczenia!

Zadzwoń i umów się na prezentację: 600 716 659

Nie ma sensu czekać na jutro, kiedy dziś wciąż zależy od Ciebie! Zmień swoją teraźniejszość i zaplanuj przyszłość o jakiej zawsze marzyłeś! To miejsce pomoże w zdobywaniu kolejnych życiowych celów!