Grunty – niedoceniony potencjał na rynku nieruchomości

Obserwując zmieniający się rynek nieruchomości i oczekiwania klienta, zdecydowaliśmy się na kolejny krok w dostarczaniu nowych możliwości inwestycyjnych. Wiemy, że sprzedaż gruntów to bardzo wymagająca dziedzina, ale jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i umocnienie pozycji w kompleksowym doradztwie dotyczącym sprzedaży oraz zakupu działek nie tylko w Warszawie, ale również na Mazurach.

Mazury od dawna mają swoich ulubieńców, wśród których są tacy, którzy chcieliby pozostać tutaj na dłużej, a może i na całe życie…?

Nowy agent nieruchomości w zespole En Casa

Z wielką radością otwieramy się na nowe i przedstawiamy kolejnego doradcę nieruchomości, który zasilił nasz zespół w nowych projektach.

Piotr Kubera – Personal Real Estate Advisor, p.kubera@encasa.pl

Do naszego zespołu dołączył Piotr Kubera ekspert w dziedzinie sprzedaży działek w Warszawie oraz okolicy, a także na Mazurach oraz sprzedaży domów. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja w pośrednictwie sprzedaży gruntów, sprawia, że wartość En Casa w tej dziedzinie znacznie wzrasta.

Już od wielu lat pomagamy naszym klientom w znalezieniu gruntów pod zabudowę wymarzonego domu jednorodzinnego pod Warszawą, w celach budowy małych inwestycji mieszkaniowych, czy dużych gruntów pod zabudowę komercyjną.

Dzisiaj dokładamy do tego eksperta nie tylko od sprzedaży domów oraz gruntów w Warszawie, ale również agenta, który doskonale zna rynek mazurski. Jego doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że jest on znawcą i profesjonalnym doradcą dla klientów, którzy poszukują swojego miejsca w północno – wschodniej Polsce, obejmując Pojezierze Mazurskie i Iławskie. Wierzymy, że jest to teren z dużym potencjałem, gdzie klienci znajdą nie tylko piękne krajobrazy czy urokliwe zielone miejsca, ale także spokój przy jednocześnie bliskiej odległości z Warszawą.

Grunty na sprzedaż – Mazury

To właśnie tutaj znajdziemy specjalnie wyselekcjonowane oferty gruntów, na których może powstać Twój wymarzony dom. Znajdziemy miejsce, w którym będziesz mógł z rodziną i przyjaciółmi w pełni zrealizować swoje wizje oraz projekty mieszkaniowe..

Atutem Mazur jest urzekający pięknem krajobraz, który zmienia się wraz z przemijającymi porami roku. Wybierając dla siebie działkę możemy zadecydować czy powstanie na niej nieruchomość z przeznaczeniem mieszkalnym całorocznym, weekendowym czy wakacyjnym. Być może będzie to miejsce, które przyniesie Wam dodatkowy zastrzyk gotówki poprzez wynajem. Wariantów jest wiele, my jako biuro nieruchomości postaramy się zarekomendować najwłaściwszy kierunek rozwoju tego miejsca.

Domy na sprzedaż z linią brzegową

En Casa w swojej rozbudowanej ofercie zapewnia klientom pomoc w sprzedaży lub zakupie, nie tylko w województwie mazowieckim. Dzięki specjalizacji naszego agenta z łatwością możemy obserwować zmieniający się rynek nieruchomości gruntowych, a co za tym idzie przewidywać trendy oraz realizować oczekiwania klientów.

Są natomiast tacy z Was, którym zależy na gotowym domu do zamieszkania. Przedstawimy Wam propozycje gotowych do zakupu nieruchomości spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Grunty na sprzedaż – woj. mazowieckie

Dla zwolenników wielkomiejskiego życia mamy również niemałe możliwości inwestycyjne. W samej Warszawie jak i w jej obrębie posiadamy w ofercie gotowe działki, na których od zaraz można rozpocząć budowę. Takie perspektywy sprzyjają okolicznościom inwestycyjnym skierowanym bezpośrednio do samych deweloperów, którym zapewniamy nie tylko pełne wsparcie podczas całej współpracy, ale także oferujemy miejsca cieszące się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów.

Znajomość warszawskiego rynku daje pełne pole manewru podczas poszukiwań odpowiedniej działki. Zaufało nam już wielu deweloperów, z którymi wspólnie prowadzimy sprzedaż inwestycji z przeznaczeniem mieszkaniowym. Cały nasz zespół specjalizuje się zarówno w rynku wtórnym i pierwotnym, dzięki czemu efekty są zadowalające dla każdej ze stron.

My jako biuro nieruchomości wspomagamy fachową radą oraz wiedzą wskazując najwłaściwsze miejsca pod budowę inwestycji z przeznaczeniem mieszkaniowym. Dziś jest to także możliwe na Mazurach i w Trójmieście przy ciągłej współpracy z biurem White Wood Nieruchomości, ale o tym powiemy więcej już wkrótce.

Skuteczność oraz jakość w En Casa

Każdy z klientów ma sprecyzowane poszukiwania, w których chce się poruszać.  W En Casa wszystkie rozwojowe przedsięwzięcia robimy z myślą o klientach, aby móc dostarczyć jak najbardziej dogodne oferty. Zwiększone obszary działania przy zachowaniu obsługi Premium pozostają niezmienne. Wszystko to po to, abyśmy mogli zwiększać skuteczność oraz oferować nieruchomości z przyszłością na długie lata i poszerzać grono zadowolonych klientów.

Grunty dają wiele perspektyw

Wierzymy, że grunty to kolejny, ciekawy i przyszłościowy etap dla całej branży nieruchomości z dużym potencjałem zarówno dla klientów prywatnych, jak i inwestycji deweloperskich.

Nasza nowa moc Piotr Kubera oraz wszyscy nasi eksperci ds. nieruchomości chętnie podzielą się doświadczeniem i szczegółowo opowiedzą o możliwościach i korzyściach z zakupu działki goszcząc Was w naszym biurze i jak zawsze przy filiżance kawy 😉

Grunty dają wiele perspektyw, wystarczy odpowiednio na nie spojrzeć i zainwestować w miejsca z gwarancją dalszego sukcesu. W En Casa wiemy jak to robić.

Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym ekspertem – 607 388 349