Mokotów, tu chce się mieszkać! – część 1

Stolica Polski ma wiele atrakcji i miejsc, które często są odwiedzane przez turystów. Niekiedy zdarza się tak, że nie tylko podróżnicy mają ukochane miejsca na mapie Polski, ale także klienci, którzy już na samym początku są zdecydowani, w którym rejonie Warszawy chcieliby zamieszkać.

Kilkanaście dzielnic Warszawy, a każda z nich ma swój własny klimat i charakter z wyróżniającymi się budynkami, otoczeniem oraz różnorodnością. To wszystko wpływa na całokształt tego miasta sprawiając, że wśród klientów znajdujemy zwolenników kilku konkretnych dzielnic. Tak jest z Mokotowem, które swoją sympatię zawdzięcza wielu czynnikom.

Mokotów – ceniona dzielnica Warszawy

Mokotów to modna, tętniąca życiem dzielnica Warszawy, która znana jest z wielu terenów zielonych. To miejsce cenione i wybierane przez wielu klientów. To tutaj znajdziemy wiele eleganckich budynków mieszkalnych usytuowanych w najdogodniejszych punktach zapewniając mieszkańcom możliwość bezproblemowego korzystania ze wszystkich transportów miejskich. Mało tego liczne międzynarodowe knajpki i restauracje, winiarnie i bary koktajlowe to połączenie nowoczesności z latami minionymi. Urozmaicona pod każdym względem dzielnica przyciąga liczne tłumy miejscowych.

Jednocześnie to właśnie tutaj znajduje się Pole Mokotowskie oraz Park Morskie Oko ze stawami, dając mieszkańcom bezpośredni kontakt z naturą i zielenią, będąc w samym sercu miasta. Ten kompleks parkowy sprawia, że życie w tym punkcie jest lubiane w dużej mierze przez rodziny z dziećmi, którym można zapewnić otwarte przestrzenie do uprawiania wszelakich sportów i przebywania na świeżym powietrzu.

En Casa nie pozostaje obojętna swoim klientom co sprawia, że staramy się pozyskać oferty, które zostaną docenione i oczekiwane przez przyszłych właścicieli nieruchomości właśnie w tym rejonie Warszawy.

Poznaj najnowsze oferty apartamentów dostępnych na sprzedaż na Mokotowie 👇👇.

Apartament na sprzedaż na Mokotowie. Najwyższa jakość wykończenia

Tym samym dziś przedstawiamy kilka bardzo ciekawych propozycji apartamentów na sprzedaż gotowych do zamieszkania w miejscu, które tak wielu lubi i docenia.


Na początek przedstawiamy apartament przy ulicy Leszczyny, na której znajduje się strzeżone osiedle zapewniając mieszkańcom bezpieczeństwo i wygodę. Tutaj mamy dla Was elegancki, klimatyzowany apartament o powierzchni ponad 140 mkw w otoczeniu zieleni, zapewniając kameralność mieszkańców z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Apartament zapewnia mieszkańcom 3 miejsca garażowe i charakteryzuje się doskonale zaprojektowanym wnętrzem wykończonym z najwyższą starannością. Gotowe do zamieszkania.

adres: Mokotów, Leszczyny
cena: 2 400 000 PLN
powierzchnia: 142,68 mkw
liczba pokoi: 5

Po więcej informacji zapraszamy do Nas! Piotr Wilczyński 604 914 100
Zobacz ofertę – LINK

Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem. Marzysz o tarasie na dachu…?

Pozostając na tej samej ulicy przedstawiamy jeszcze jeden piękny i ciekawy apartament, który już niebawem może być kogoś z Was!

Nowy 170 metrowy Penthouse położony w jednym z najlepszych adresów na Mokotowie, oferuje przyszłym właścicielom nie tylko wykończenie na najwyższym poziomie wg. autorskiego projektu zapewniając wygodne i bezproblemowe funkcjonowanie jego mieszkańcom, ale także przestrzeń i ogromny taras na dachu budynku dając widok na zieleń drzew i możliwość komfortowego życia. Penthouse liczący 5 pokoi, 3 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz kilka mniejszych balkonów, zapewnia ponadprzeciętne wysokości pomieszczeń gwarantując prestiż i luksus w najlepszym wydaniu.

adres: Mokotów, ul. Leszczyny
cena: 3 790 000 PLN
powierzchnia: 172 mkw
liczba pokoi: 5

Zadzwoń i umów się na prezentację. Dominika Wanicka 602 230 125
Zobacz szczegóły oferty – LINK

Przestronny apartament z cudownym widokiem

I ostatni apartament na sprzedaż, który chcemy Wam zaprezentować w pierwszej części artykułu znajduje się na ulicy Płyćwiańskiej.


Wyjątkowy i zapewniający przestrzeń mieszkańcom apartament liczący 170 mkw położony na kameralnym osiedlu w prestiżowej części Dolnego Mokotowa. Właściciele zadbali o wysoki standard wykończenia, zapewniając nowym mieszkańcom ponad 3 metrowe wysokości pomieszczeń i panoramiczny widok. Ponadto nie zabraknie tutaj miejsca na letni odpoczynek na 40 metrowym tarasie. W garażu podziemnym znajdziemy 2 miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską. Zimowe wieczory można spędzić ogrzewając się przy kominku.

adres: Mokotów, ul. Płyćwiańska
cena: 2 900 000 PLN
powierzchnia: 170 mkw
liczba pokoi: 4

Po więcej informacji zadzwoń. Radomir Zadumiński 602 230 494
Zaobacz szczegóły oferty – LINK

Zaprezentowane powyżej 3 apartamenty na sprzedaż to miejsca usytuowane blisko osiedla Pod Skocznią, które jest cenione przez ambasady oraz obcokrajowców. Punkty mieszkalne w tych miejscach są topowe także dzięki sąsiedztwu z Parkiem Morskie Oko czy Królikarnią zapewniając piękne i zadbane przestrzenie zielone, kameralność i spokój przy jednoczesnej bliskości z tętniącym życiem miejskim.

Cały nasz zespół En Casa gorąco zaprasza nie tylko na obejrzenie na żywo opisywanych nieruchomości, ale także na poznanie pełnej oferty naszego biura w towarzystwie świeżo parzonej kawy i zespołu ludzi, którzy doskonale znają się na swojej pracy!

Zadzwoń i umów się na spotkanie – 607 388 349

Do zobaczenia w kolejnej części artykułu lub bezpośrednio w naszym biurze 😊!