Nowa inwestycja Habitat Wilanów – wyszukany luksus w najlepszym wydaniu!

Wiosna budzi się do życia, to pewne! Obserwujemy to na każdym kroku, wśród natury i nas samych. Promienie słoneczne zaglądają także do okien biura En Casa, a co za tym idzie obfitują w unikatowe propozycje dla naszych Klientów poszukujących domów w mieście. Na rynku nieruchomości wciąż jest wiele nowych ofert dla Klienta. Każda z nich powinna być przygotowana tak, aby już od pierwszego momentu zainteresowała nie tylko metrażem czy użytymi materiałami, ale także lokalizacją, nowoczesnością i przestronnością. Klient poszukuje miejsca, które spełni jego oczekiwania i sprosta kryteriom. Rzadko jednak zdarza się tak, aby jedno miejsce sprawiło, że bez najmniejszych zastrzeżeń jesteśmy gotowi kupić nieruchomość, którą oglądamy.

Mimo to dziś zaskoczymy Państwa inwestycją, która przyciąga jak magnes i sprawia, że zwyczajnie chce się tu zamieszkać w przekonaniu, że będzie to miejsce na długie lata szczęśliwego życia.

Habitat Wilanów - domy na sprzedaż
Habitat – Twoje miejsce w Wilanowie
Habitat Wilanów to inwestycja, która nie ma sobie równych! Już wyjaśniamy dlaczego?!

Kompleks 18 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, w których inwestor zdecydował się na realizację bardzo nowatorskich rozwiązań, wpisujących się w trendy świadomego stylu życia, w poszanowaniu natury. Już sama bryła budynku zaskakuje designem oraz użytymi materiałami. Bez wątpienia jej unikatowa konstrukcja nadaje niepowtarzalny styl oraz wyjątkowość wśród okolicznych osiedli.

Wysokie przeszklenia nadają budynkowi przestrzeni i sprawią, że wnętrza będą pełne światła. Pomieszczenia cechuje również niestandardowa wysokość co daje poczucie przestrzeni i swobody. Idąc dalej musimy wspomnieć o użyciu innowacyjnych technologii, które zaprojektowano z najdrobniejszymi szczegółami po to, aby nowi mieszkańcy mogli w pełni wykorzystać potencjał domu.

Nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami nie tylko na rynku europejskim, ale światowym mają zoptymalizować czas i koszty podczas eksploatacji domu. Zastosowano tutaj system wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz instalację klimatyzacyjną. Za ogrzewanie odpowiada rozbudowany system ogrzewania podłogowego. Przygotowano rozwiązania umożliwiające zastosowanie elementów automatycznego sterowania, pozwalające na korzystanie z technologii „smart dom”.  I choć stylistyka zabudowy jest bardzo nowoczesna to bez zastrzeżeń zachowa funkcję wydajnego domu przy mniejszym utrzymaniu finansowym niż budynki w tradycyjnym stylu.  Mało tego! Wielu z nas marzy o spędzeniu zimowych wieczorów przy kominku z ulubioną herbatą i dobrą książką. Tutaj jest to możliwe. Dla miłośników domowego ogniska przewidziano miejsce na kominek w przestronnym salonie, który zdecydowanie będzie ulubionym miejscem rodzinnych spotkań.  

Do Państwa należy wybór metrażu domu, który waha się od 234 m2 do 322 m2. Przestrzeń mieszkalna rozplanowana została na dwóch poziomach, dzięki czemu podzielono ją na dzienną i nocną (prywatną), co zapewnia w pewnym sensie bezkonfliktowe życie rodzinne. Garaż na dwa auta z przejściem do domu. Na jakość i komfort życia wpłyną także piękne ogrody o dużych powierzchniach, w których każdy znajdzie swoje zacisze.

Habitat Wilanów - domy na sprzedaż

Inwestycja Habitat Wilanów to nie tylko luksusowy styl życia w fascynującym wydaniu. To także znakomita lokalizacja, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia.

Zawady – to pełna zieleni część Wilanowa. Tu, w niewielkim oddaleniu od zabytkowego Pałacu Królewskiego, życie toczy się w spokojnym rytmie nie odbierając mieszkańcom możliwości tętniącego nocnym życiem centrum miasta. Inwestycja położona wokół zieleni i kameralnych  osiedli. Mieszkańcy, którzy zdecydują się zasadzić tu swoje korzenie będą mogli każdego dnia obcować z niepowtarzalnym klimatem tego miejsca, w sąsiedztwie zmodernizowanych ulic lokalnych i ścieżek rowerowych, w bliskości przyrody i najpotrzebniejszych do codziennego życia miejsc.

Habitat Wilanów to zdecydowanie enklawa w samym sercu wielkomiejskiego życia. Wilanów to miejsce spotkań, rodzinnych wędrówek, letnich spacerów i bezpieczeństwa, na które zasługujesz Ty jak i Twoja rodzina. Pomimo, że okolica jest bezpieczna to dla podwyższenia komfortu życia cały teren został ogrodzony i jest objęty całodobowym monitoringiem.

Te mechanizmy sprawiają że jest to miejsce niedoścignione przez innych na wiele lat wprzód!

Rozpoczynamy przedsprzedaż!

Rozpoczynamy właśnie przedsprzedaż. Budowa startuje w III kwartale 2020 roku, a biuro En Casa i cały nasz zespół kolejny raz ma przyjemność prowadzić wyłączne biuro sprzedaży.

Kameralne osiedle Habitat Wilanów zawiera w sobie wszystko to, co sprawia, że czujemy się tu jak w domu, a w końcu o to tu chodzi, aby dostarczyć Państwu standard życia na najwyższym poziomie XXI wieku, w bliskości miasta i natury. Dwa w jednym – dziś to możliwe!

En Casa wybiera dla klientów oferty i inwestycje wyselekcjonowane, które swoimi atutami podbiją serca nowych właścicieli. Jesteśmy pewni, że nasza nowa propozycja nie tylko sprosta Państwa oczekiwaniom, ale sprawi, że to miejsce stanie się Waszym nowym domem pełnym radości i rodzinnych historii. Gorąco zachęcamy do spotkania z naszym ekspertem, który oprowadzi Państwa po niebywale wartej uwagi inwestycji!

Habitat-Wilanow-domy-na-sprzedaz
Zadzwoń i poznaj szczegóły inwestycji: Piotr Wilczyński 604 914 100

Inwestycja Habitat Wilanów – Pozwól sobie na życie, o którym zawsze marzyłeś!

Zadzwoń i poznaj szczegóły jako pierwszy! tel 604 914 100