Domy marzeń – niebywałe nieruchomości na sprzedaż

Każdy dzień to nowe wyzwania do pokonania. Podobnie jest z wyznaczonymi sobie celami i potrzebami każdego z nas. Pęd życia sprawia, że zależy nam na zaoszczędzeniu czasu służbowego i poświęceniu go najbliższym. En Casa stara się wspomóc swoich klientów w zadaniach, które wychodzą nam najlepiej. Tym jest właśnie znajdowanie niepowtarzalnych nieruchomości odpowiadających dzisiejszym potrzebom rynku. Szukamy miejsc, które swoimi atutami oraz atrakcyjnością wnętrz przyczynią się do spokojnego, bezpiecznego i szczęśliwego życia.

Dom marzeń na sprzedaż

Z radością wiec przedstawiamy wyjątkowy dom, który zachwyci i sprawi, że dotąd oglądane luksusowe posiadłości w odległych zakątkach świata staną się urzeczywistnieniem dostępności w podwarszawskich rejonach.

Dom na sprzedaż Powsin
Dom na sprzedaż. Zadzwoń i umów się na prezentację. Daniel Tarka 608 349 849

Przedstawiamy dwa domy w zabudowie bliźniaczej dostępne na sprzedaż. Jeden gotowy do wprowadzenia, drugi w stanie deweloperskim. Masz możliwość wyboru według własnych oczekiwań nieruchomości już urządzonej, gotowej do wprowadzenia, bądź drugiej połówki domu, którą nowo przybyli mieszkańcy wykończą według własnych potrzeb i oczekiwań. Jedno jest pewne! Piękna, kameralna i zielona okolica gwarantowana!

Obie nieruchomości cechuje ponadprzeciętna bryła z wysokością wnętrz do nawet 3,5m. Domy zaprojektowane zostały z dbałością o najmniejsze detale zapewniając mieszkańcom energooszczędność i życie zgodne z naturą.

Każda z prezentowanych ofert to ponad 200 metrowy dom (5 pokoi) położony na 750 metrowej działce. Znajdziesz tutaj propozycje gotowego domu z prywatnym basenem, który zdecydowanie będzie letnią atrakcją domowników i wspaniałym pomysłem garden party, bądź odpowiednio dużego miejsca ogrodowego na zaplanowanie swoich wizji.

Dom na sprzedaż Powsin

W obu wariantach nie brakuje dużych, przeszklonych okien gwarantujących dostęp do naturalnego światła przez cały dzień, dzięki czemu pomieszczenia będą idealnie doświetlone o każdej porze roku.

Architekci tak zaplanowali wnętrza, aby z łatwością można było podzielić je na strefę dzienną i nocną zapewniając komfort i wygodę.

Brawurowo zaprojektowany, nowoczesny dom to zdecydowanie wyróżniająca się nieruchomość nieopodal Wilanowa. W ciszy w otuleniu zieleni i zdrowego powietrza, które dziś jest tak bardzo pożądane mieści się dom dający swobodę wyboru.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się na granicy Wilanowa i gminy Konstancin zapewniając bezkonkurencyjny dostęp mieszkańcom do uliczek rowerowych, alejek spacerowych i bliskości natury jednocześnie zapewniając rozbudowaną infrastrukturę pozwalająca na dostęp do sklepów, kawiarni i wielkomiejskiego życia. Trzeba tutaj także wspomnieć o  kończącej się budowie południowej obwodnicy Warszawy (S2), której  czas dojazdu do istotnych punktów na mapie Warszawy ulegnie sporemu skróceniu. Dodatkowo w sąsiedztwie domu zlokalizowany jest przystanek autobusowy (dobry dojazd do centrum miasta oraz do metra). Trudno dziś o lepsze miejsce dające tak wiele korzyści i okazji do tworzenia rodzinnego życia w dostępie tak wielu dóbr.

Dziś jest czas na realizacje tego, co tak ważne dla Ciebie i Twojej rodziny – bezpieczne, a zarazem prestiżowe życie z gwarancją domowego ogniska i pięknego otoczenia.

Nie warto ryzykować, lecz warto inwestować w dobro na najwyższym poziomie.

Postaw na kameralny Wilanów i bez obaw zadbaj o przyszłość Swoją i bliskich!
Zadzwoń i umów się na prezentację lub sprawdź pełną ofertę domów na sprzedaż: Daniel Tarka 608 349 849