ART DECO – nowe domy na sprzedaż z ogródkiem na zielonej Sadybie

Mokotów czy Wilanów to jedne z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Nie dziwi to nikogo, kto miał przyjemność spacerować, biegać lub był na wycieczce rowerowej po tych dzielnicach. Te prestiżowe i legendarne lokalizacje nie mają sobie równych jeśli chodzi o architekturę wtopioną w soczystą zieleń starodrzewia i są świetnie skomunikowane z całą stolicą. Z pewnością dlatego są obecnie tak pożądane przez kupujących!

Jako eksperci od prestiżowych nieruchomości dysponujemy wyjątkowo atrakcyjną ofertą, której trudno szukać w internetowych wyszukiwarkach, a w tych dzielnicach mamy kilka przepięknych i atrakcyjnych cenowo ofert. Te „perły” trzymamy dla specjalnych nabywców, dlatego warto umówić się w biurze En Casa Premium Real Estate, by je poznać. Są to domy i apartamenty z rynku wtórnego, ale mamy również zupełnie nowe, właśnie budowane I to jest nie lada gratka!

Nowa inwestycja na Sadybie w budowie

O domach ART DECO – jednej z unikatowych inwestycji w starej części Mokotowa (Sadyba), która obecnie powstaje informowaliśmy na naszym blogu, już na początku tego roku [LINK]. Jesteśmy niesamowicie dumni i szczęśliwi, że inwestorzy powierzyli ją nam na wyłączność w sprzedaży. Obecnie podziwiamy jak planowo te piękne domy są budowane, gdyż codziennie widać postępy i już można wyobrazić sobie efekt końcowy. Na stronie inwestycji zobaczysz pełną ofertę domów dostępnych na sprzedaż [artdecosadyba.pl], a już dzisiaj zobacz kilka zdjęć i sprawdź postęp prac oraz jakość wykonania.

Ta wyjątkowa oferta absolutnie wpisuje się w najnowsze trendy, czyli posiadanie reprezentacyjnego domu z ogrodem w mieście. Coś co w Warszawie należy do rzadkości. Żyć niezależnie i komfortowo, mając swój własny kawałek zieleni, by móc odpocząć nawet w mieście? Odpowiedzią jest dom ART DECO SADYBA.

Jak już informowaliśmy inwestycja ART DECO to 5 nowoczesnych domów z własnymi ogródkami, w eleganckiej jasnej elewacji w ponadczasowym stylu art déco, do samodzielnej aranżacji wnętrz. Daje to możliwość zaprojektowania przestrzeni domu we własnym stylu od samego początku. Inwestycja jest przemyślana i zaplanowana w najdrobniejszym szczególe. Dzięki temu już za kilka miesięcy zgodnie z planem zostaną przekazane pierwsze klucze.

Oczywiście jeśli zaistnieje taka potrzeba – pomożemy Państwu również w indywidualnym projekcie wnętrz zgodnie z zapotrzebowaniem przyszłych mieszkańców i ich stylu życia. Współpracujemy z wieloma wybitnymi architektami. Służymy indywidualnym doradztwem także w tym zakresie.

Wyobraźcie sobie jak cudownie byłoby obserwować budowę własnego domu! Zapraszamy zainteresowanych na spotkanie na budowie! Przekonasz się, że inwestycja jest realizowana z najlepszych materiałów, a tempo budowy nie ujmuje jej jakości wykonania.

Zapraszamy na Sadybę – spełnijcie marzenie o nowym domu z ogrodem w zielonym centrum miasta!

Zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą: 664 000 231