Spełnij marzenie o ekologicznym życiu. Dom dla rodziny w magicznym Konstancinie!

Konstancin Jeziorna – gmina pełna cudnych miejsc, zieleni i …. wyjątkowych nieruchomości. Jest tu niewiele domów na sprzedaż, bo tu się mieszka szczęśliwie całe życie! Ale czasem zdarza się prawdziwa perła! Jeśli marzysz o swojej prawdziwej ostoi na całe życie w otoczeniu rodziny i bliskich – to może być Twoja szansa! Mamy w ofercie duży, piękny i nowoczesny dom na ogromnej działce z lasem! Zajrzyj z nami do środka dzięki DRZWIOM OTWARTYM ONLINE! [LINK do wydarzenia]

Pokażemy wszystkie zakamarki tego prawie 400 m. domu, gdzie w każdym aspekcie widać wdzięczność i szacunek do natury! [zobacz ofertę domu] Przespacerujemy się po działce tuż pod lasem, abyście poczuli ten kojący klimat i tę wspaniałą przestrzeń! To dom idealny dla rodziny z dziećmi, psami, kotami… Wszyscy się zmieszczą! Każdy znajdzie swoją przestrzeń. Dla ludzi otwartych, którzy lubią przyjmować gości, biesiadować oraz aktywnie czerpać z życia w zgodzie z otaczającą naturą. Dla tych co cenią swoją prywatność z dala od zgiełku nowoczesnego świata i tęsknią za naturą.

Ta nietuzinkowa posiadłość ma ciekawe nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, m. in.: system rekuperacji, solarny, własną studnię, oczyszczalnię, system nawadniający doskonale zaplanowany ogród i wiele innych. Zbudowany z najlepszych materiałów w 2015 roku jest w stanie niemal idealnym do zamieszkania! Dla pracujących w Warszawie to jedynie pół godziny jazdy autem!

Jest tu wszystko czego potrzeba: klimatyczna kuchnia ze spiżarnią, serce domu czyli ogromny salon z podgrzewanym tarasem i widokiem na przepiękny i zadbany ogród. Każdy z domowników znajdzie swoje zacisze, dzięki przemyślanemu podzieleniu przestrzeni prywatnej i gościnnej.

To urokliwe miejsce znajduje się pomiędzy Konstancinem, Piasecznem, a Górą Kalwarią. Ci co znają ten teren wiedzą, że daje to w pakiecie niezliczoną ilość możliwości wyboru szkół, sklepów, restauracji i wszelkich punktów usługowych. Zapraszamy do odwiedzenia tego pięknego domu z nami ONLINE, już 28 maja (czwartek) o godz. 13.00.

Agnieszka Zakrzewska, 604 912 212

Przekonajcie się, że można pięknie i mądrze żyć w pełnej zgodzie i w poszanowaniu natury!

Jesteś ciekawy tego miejsca? Dołącz do nas podczas DRZWI OTWARTYCH ONLINE! Bądź z nami!
Agnieszka Zakrzewska 604 912 212