Praca biura En Casa w obliczu pandemii

Mając na uwadze obecną sytuacje związaną z koronawirusem ( COVID-19) i w trosce o zdrowie wdrożyliśmy w naszej firmie nowe procedury, które mają zapewnić bezpieczeństwo, ale przy tym nie zapominamy o potrzebach naszych Klientów związanych z rynkiem nieruchomości🏡.

Nie chcemy narażać Ciebie ani naszego zespołu na ryzyko zachorowania podczas bezpośrednich spotkań, dlatego staramy się minimalizować ich ilość❌. Choć oczywiście te, które są zaplanowane odbędą się przy zachowaniu wszystkich zalecanych zasad higieny. 

My nie zwalniamy tempa. Pracujemy nad nowymi ofertami oraz inwestycjami, które trafią niedługo do sprzedaży. Szukamy najlepszych ofert nieruchomości dla Ciebie.  

Agent nieruchomości, En Casa

Dzwoń proszę do nas w razie pytań dotyczących branży, aktualnych ofert lub innych Twoich potrzeb. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, prześlemy więcej zdjęć, rzutów, a tam gdzie jest to możliwe zaprezentujemy nieruchomość poprzez video-konferencję. Rozwiązań mamy przygotowanych wiele.

W nawiązaniu do aktualnych wydarzeń w naszym kraju, przygotowaliśmy dla Was pierwszy materiał video oraz artykuł (LINK do artykułu), ale już pracujemy nad kolejnym materiałem. Tym razem chcemy, aby otrzymane dane były jak najbliższe obecnej sytuacji i przekonań indywidualnych osób. To najlepszy sposób na poznanie sytuacji oraz emocji jakie obecnie w nas są.

W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o podzielenie się swoimi doświadczeniami i odpowiedziami na krótkie pytania.

LINK do ANKIETY – WPŁYW KORONAWIRUSA NA RYNEK NIERUCHOMOŚCI

Ankieta jest anonimowa. Zebrane dane oraz wnioski opublikujemy w najbliższym czasie na naszym blogu.

Bardzo dziękujemy.