DUETY En Casa „i Przyjaciele” – Odcinek 4

To już 4 odcinek Duety En Casa „i Przyjaciele”.

Ostatnio rozmawialiśmy o współpracy miedzy biurami, o rodzinnych koneksjach, o znaczeniu MLS. Tym razem rozmawiamy o stanie technicznym nieruchomości, którą możesz sprzedawać lub kupować. Czy i jak warto go sprawdzać. Dominika przepytamy o to, co spędza sen z powiek wielu Klientom, a mianowicie wybór ekipy remontowej.

Zaprosiliśmy na naszą kanapę Dominika Kura – właściciela firmy remontowej Perfect Home, który opowie nam ciekawe historie z życia wzięte. Posłuchamy o problemach jakie napotyka przy odbiorach nieruchomości a przede wszystkim doradzi jak zapobiegać „wpadkom” i jak można temu zaradzić.

Drugim gościem jest Tomasz Skwarek – ekspert En Casa ds. sprzedaży domów. Tomek opowie z jakimi problemami spotykają się jego klienci podczas sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Jeśli chcecie dowiedzieć się kiedy należy zacząć szukać ekipy remontowej, w czym Wam może pomóc i jaka jest jej rola zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy.

Oczywiście warto pamiętać, że to Twój agent nieruchomości może zadbać o wiele aspektów prawnych i technicznych nieruchomości, którą chcesz sprzedać. To jest możliwe głównie przy współpracy przy Umowie Ekskluzywnej. Sprawdź dlaczego warto. LINK

Zapraszamy na 4 odcinek DUETY En Casa „i Przyjaciele”