DUETY En Casa „w terenie” – Willa na sprzedaż pod Konstancinem Jez.

Dom jest tam, gdzie zaczyna się Twoja historia…  

Są takie nieruchomości, że serce, aż mięknie z zachwytu i nie sposób nie pomyśleć „oto prawdziwy DOM”. Dom, w którym nowa rodzina odnajdzie swoją spokojną przystań, pełną miłości i ciepła. Miejsce gdzie będzie się snuła nowa piękna historia. Naszym zadaniem jest odnaleźć tych właściwych, idealnych mieszkańców i wówczas nasza praca nabiera już zupełnie nowego wymiaru! 

Obecnie mamy w ofercie przepiękną willę w jednej z najbardziej malowniczych gmin w Polsce: Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość, która ma wszelkie atuty by spełnić marzenie o DOMU. Szukamy dla niej nowych właścicieli, aby znów to miejsce tętniło życiem. 

Dom na sprzedaż Konstancin Jeziorna

To przepięknie położony dom w zielonej otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, o prostej klasycznej bryle i eleganckich wnętrzach. Architekci pracujący przy powstaniu tego domu zadbali o to, aby był zarówno funkcjonalny jak i niepowtarzalny. Wnętrza są utrzymane w eleganckim klasycznym stylu i z wielkim wyczuciem smaku. Atutem są również nietypowe, duże stylizowane okna, przez które wpada mnóstwo światła wprost z zadbanego ogrodu ze starodrzewiem. Zimowe wieczory umili klasyczny kominek w salonie. Ciepła wnętrzom dodaje dedykowana solarka drewniana (przepiękna biblioteczka czy zabudowy w sypialniach). Całość – majstersztyk! 

Ale nie tylko miłośników bliskości przyrody i pięknych wnętrz zachwyci ten cudowny dom. Romantyzm, romantyzmem, ale również techniczne aspekty są tu doskonale dopracowane! Poza tym, że przy budowie korzystano z najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych to budynek został wyposażony w odrębny system oczyszczania i zmiękczania wody, z dodatkowym filtrem i jonizatorem wody pitnej. Do ogrzewania domu również zastosowano najnowsze technologie czyli dwuobiegowy system ogrzewania gazowego – na parterze ogrzewanie podłogowe oraz grzejnikowe, a na piętrze grzejnikowe. 

Trzeba przyznać, że w En Casa jako agenci nieruchomości mamy często niezwykłą przyjemność obcowania z przepięknymi realizacjami, doskonałymi wnętrzami, jak to się mówi „szytymi na miarę”. Ten dom właśnie taki jest. Jest wyjątkowy w całej swojej okazałości i niesamowite jest również to, że jest tak blisko Warszawy! (niewiele ponad 30 minut jazdy autem).  

Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo bliżej zapoznać się z tą ofertą i sprawdzić czy to tu rozpoczniecie swoją historię… 

Weronika Hańczewska, Personal Real Estate Advisor

Zadzwoń i umów się na prezentację. Gwarantuje, że warto na żywo zobaczyć ten dom.