DUETY En Casa „w terenie” – Warszawa vs. Trójmiasto

Warszawa czy Trójmiasto? Widok na morze czy na przepiękny Park Saski niczym Central Park?

Aby porozmawiać o zaletach mieszkania w Warszawie oraz Trójmieście – Renata Jaworska  – Personal Real Estate Advisor z En Casa Premium Real Estate,  zaprosiła Pawła Podbielskiego – właściciela biura nieruchomości White Wood do obejrzenia wyjątkowego apartamentu w samym sercu stolicy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie były reakcje Pawła oraz poznać bliżej tą przepiękną, ekskluzywną nieruchomość zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania dwóch ekspertów ds. nieruchomości premium.

Nas Renata przekonała i zauroczyła 😊.

Nieruchomość na sprzedaż w Śródmieściu

Śródmieście, ul. Niecała – apartament o powierzchni 153 mkw; 3 pokoje

Zadzwoń i umów się na spotkanie z Renatą, która zaprezentuje Ci ofertę apartamentu w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie – Opera II

Renata Jaworska
+48 696 497 496
r.jaworska@encasa.pl

Jest to nieruchomość dla bardzo wymagających klientów, dla osób ceniących nowoczesny design oraz bardzo wysoką jakość w połączeniu z najlepszą lokalizacją, wygodą i bezpieczeństwem.

Apartament usytuowany jest przy Parku Saskim, Teatrze Wielkim oraz Placu Teatralnym. Elegancki budynek z concierge Jednopoziomowe wnętrze podzielone na dwie niezależne części: reprezentacyjną oraz prywatną. Genialny widok z głównego, słonecznego salonu.

W trzech słowach – wygoda, przestrzeń i luksus w najlepszej lokalizacji z zachowaniem prywatności i bezpieczeństwa – tu mamy po prostu wszystko.