DUETY En Casa „i Przyjaciele” – Odcinek 1

Styczeń – podsumowujemy stary rok i planujemy Nowy Rok oraz odsłaniamy nową formułę viedoebloga DUETY En Casa „i Przyjaciele”.

W En Casa każdy kolejny rok żegnamy z wdzięcznością co nam przyniósł, a w Nowy patrzymy z optymizmem i realnymi planami. Styczeń sprzyja podsumowaniom roku poprzedniego i rozpoczęciem realizacji planów na Nowy Rok – co z przyjemnością robimy.

2019 to był dla nas bardzo pracowity czas, pełen ciekawych zleceń, nietypowych transakcji, rekordowych wyników naszych agentów. Ale po kolei 😉 .

Zespół En Casa Premium Real Estate działający już w 2 oddziałach firmy (Warszawa i Otrębusy) w liczbowym podsumowaniu 2019 roku to:

  • 2 tych samych właścicieli 😉
  • 25 agentów
  • 2 pracowników w Dziale Marketingu
  • 3 asystentów agentów
  • 1 nowy Office Manager

Jest to cudownie zgrany team, który pracuje w sposób intensywny i skuteczny, tak by transakcje naszych klientów przebiegały szybko, bezpiecznie i jak najkorzystniej dla nich.

W 2019 przeżyliśmy 😉 przeprowadzkę do nowego eleganckiego biura przy ul. Studenckiej 55, gdzie z przyjemnością zapraszamy naszych Klientów i kontrahentów. Przy pysznej kawie ustalamy szczegóły współpracy i robimy plany na przyszłość.

2019 – to również rekordowe wyniki w En Casa. Najwyższa transakcja wynajmu, w której pośredniczyliśmy to wynajem apartamentu w wieżowcu Złota 44, gdzie miesięczny koszt wynajmu osiągał ponad 48 tys. PLN. Najdroższe nieruchomości jakie sprzedaliśmy to lokal na Mokotowie o wartości ponad 11 MLN złotych oraz apartament na Mokotowie o wartości prawie 8 MLN złotych! To robi ogromne wrażenie, ale oczywiście nie zapominamy o apartamentach i domach o niższej wartości, bo te transakcje traktujemy tak samo poważnie, z takim samym zaangażowaniem, czyli po prostu profesjonalnie!

Rok 2019 to także fantastyczna współpraca z Domem Aukcyjnym Art in House, którego jesteśmy Mecenasem Sztuki.

Art In House Dom Aukcyjny
Dom Aukcyjny Art In House

Od 2019 jako sponsor dumnie wspieramy młodą drużynę dzieci biegów z przeszkodami (Obstacle Course Racing) w Extreme Warrior Park.

Extreme Warrior Park sponsor klubu
Klub Sportowy Extreme Warrior Park

W niezwykłym dla nas 2019 roku En Casa intensywnie weszła na rynek pierwotny zawierając współpracę z deweloperami przy kompleksowej obsłudze sprzedaży inwestycji. Takim sukcesem są niespotykane inwestycje na Sadybie www.artdecosadyba.pl oraz osiedle domów na Zawadach www.willenazawadach.pl .

Co przyniesie rok 2020? Jesteśmy pewni, że wiele dobrego. W En Casa plany i cele na 2020 mamy już skonkretyzowane, ale kto już nas poznał ten wie, że naszym priorytetem jest jak najlepsza współpraca z naszymi klientami, bo satysfakcja klienta jest tym co daje nam energię do codziennej pracy!

Agent nieruchomości, En Casa

W 2020 kontynuując sukces videobloga DUETY En Casa, zapraszamy na premierę odcinka DUETY En Casa „i Przyjaciele”! Nowa ciekawa formuła, uśmiechnięta i kompetentna gospodyni programu Małgorzata Podbielska, znakomici goście, wyjątkowe tematy – z pewnością zyskają serdeczne przyjęcie ze strony widzów!

Na wygodnej kanapie porozmawiamy o sprawach ważnych i poważnych, ale z dawką swobody i humoru. Małgosia będzie gościła zawsze dwie osoby: eksperta z En Casa oraz Gościa specjalnego – Przyjaciela En Casa.

W pierwszym odcinku Małgorzata wraz z agentem ds. nieruchomości Michałem Szczepkowskim oraz Magdaleną Kacperczyk, marketing managerem w En Casa robią subiektywne podsumowanie roku i przedstawiają najważniejsze aspekty współpracy z deweloperami na przykładzie konkretnych warszawskich inwestycji.

„Kompleksowa obsługa – to jest jedyny dobry model współpracy między deweloperem a biurem pośrednictwa, bo to gwarantuje po prostu SUKCES!” twierdzi Michał Szczepkowski, Personal Real Estate Advisor w En Casa, i znakomicie broni tej tezy podczas rozmowy.

Zapraszamy do obejrzenia pełnego endorfin odcinka!