Osiedle Ville Parkowe – możesz mieć dom w Wilanowie w cenie mieszkania!

Kończymy rok wspaniałymi informacjami! Otrzymaliśmy potwierdzenie o aktualnym pozwoleniu na budowę i tym samym rozpoczęciu prac budowlanych na osiedlu Ville Parkowe w Warszawie doskonale wkomponowanym w willową część Wilanowa – Zawady!

Ville Parkowe - osiedle domów w Wilanowie
Osiedle domów w Wilanowie – Ville Parkowe

Inwestycja cieszy się już od pewnego czasu sporym zainteresowaniem potencjalnych nabywców, ale to teraz rusza oficjalna sprzedaż. To zaledwie kilka kilometrów od centrum Warszawy i to w przepięknym otoczeniu przyrody! Warto przyjrzeć się tej unikatowej, pełnej uroku inwestycji. To połączenie zalet mieszkania w wielkim mieście z komfortem posiadania domu w otulinie zieleni.

Nowe przyjazne i komfortowe osiedle Ville Parkowe wzorowane na modernistycznej architekturze willowej z pewnością doceni wielu poszukujących nowego domu – miejsca, które stanie się ich ostoją po trudach pracowitego dnia, a tak blisko Centrum!

Ville Parkowe – osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

Trudno się nie zgodzić, że ta nowoczesna zabudowa bliźniacza na doskonale przemyślanej i zaprojektowanej przestrzeni 2,3 ha, z domami o optymalnej powierzchni 150 m2, z własnymi ogródkami i garażami to doskonała alternatywa do zakupu mieszkania np.: w Miasteczku Wilanów.

Obserwując rozwój rynku pierwotnego w Warszawie, widzimy że nie tylko obrzeża stolicy są w rozkwicie. Wilanów – Zawady to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się części południowej Warszawy. W najbliższej okolicy znajdują się bardzo cenione szkoły polskie oraz międzynarodowe i przedszkola. Zawady to również sklepy, restauracje, siłownia, pole golfowe, ale przede wszystkim spokój oraz miejsce na codzienny odpoczynek od zgiełku miasta. Już zazdrościmy nowym mieszkańcom osiedla Ville Parkowe! 😉 A sobie życzymy sukcesów w sprzedaży tak atrakcyjnych domów 😉

Ville Parkowe - osiedle domów w Wilanowie
Ville Parkowe – osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

Do zobaczenia na spotkaniach, kiedy to przy pysznej kawie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące inwestycji. To będą bardzo miłe rozmowy! O spełnianiu marzeń!

LINK do inwestycji: willenazawadach.pl

Piotr Wilczyński, Personal Real estate Advisor

A jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o innych naszych inwestycjach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: encasa.pl/oferty/katalog-inwestycji/