Art Deco Sadyba – spełnione marzenie o domu z ogrodem na Mokotowie

Są takie nieruchomości, które sprzedaje się z wyjątkową przyjemnością i dla których szukamy równie wyjątkowych mieszkańców. Osób, które chcą stworzyć swoje miejsce na ziemi, stworzyć przytulny ciepły dom dla rodziny, które wiedzą czego chcą, wymagają jakości i dostrzegający „to coś” w kupowanej nieruchomości. Bo kupowanie domu to coś więcej niż po prostu transakcja. I my – w En Casa Premium Real Estate dokładnie to rozumiemy. Zatem…

Zespół En Casa Premium Real Estate

Z nieukrywaną radością chcemy zakomunikować Państwu, że właśnie ruszyła sprzedaż przepięknej inwestycji w prestiżowej lokalizacji na legendarnej warszawskiej Sadybie, leżącej w dolinie Wisły. Mamy przyjemność być oficjalnym wyłącznym partnerem sprzedaży tej niezwykle pięknej realizacji. Prace budowlane już ruszyły pełną parą i dzięki sprzyjającej aurze postępują w dynamicznym tempie.

W willowej, przepełnionej zielenią, części Sadyby właśnie powstaje 5 unikatowych domów w ponadczasowym stylu art déco, który zrobił już karierę w architekturze, malarstwie, grafice czy w architekturze wnętrz. Dzięki zaangażowaniu najlepszych architektów inwestycja wyróżnia się elegancją i dużym wyczuciem smaku, przy czym normą jest tu wyjątkowa dbałość o detale i wysoka jakość materiałów. Kameralność inwestycji doskonale wkomponowuje się w piękną okolicę parkową ze starodrzewiem. Przyszli właściciele będą mogli samodzielnie zaaranżować wnętrza, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.

Mieszkańcy Art Deco Sadyba będą mieli doskonałe warunki do spokojnego, bezpiecznego życia: dom z ogrodem we własnym zaciszu w tętniącej życiem Warszawie. Poza tym dzielnica jest doskonale skomunikowana, blisko jest również pełna infrastruktura miasta (sklepy, szkoły, siłownia, basen itd.). Spełnią się marzenia przynajmniej pięciu rodzin! Trzeba pomóc swojemu szczęściu! Świąteczny czas temu sprzyja!

A ponieważ czeka nas naprawdę długi okres świąteczny, zachęcamy do zapoznania się z tą niezwykłą ofertą na stornie: artdecosadyba.pl. Z pewnością warto zrobić rezerwację, by na spokojnie przygotować się do decyzji zakupu. Z naszego doświadczenia możemy tylko powiedzieć, że to będzie najlepsza decyzja na Nowy Rok!

Wyjątkowa kameralna inwestycja Art Deco Sadyba spełnieniem marzeń o domu w samym sercu Sadyby już w sprzedaży!

Michał Szczepkowski, Personal Real Estate Advisor