Otwieramy się dla Ciebie – Dzień Otwarty biura w Otrębusach

Zastanawiasz się czy warto współpracować z agentem nieruchomości? Co może dla Ciebie zrobić? Jaką wartość do transakcji wniesie?

Jeśli jeszcze nie znalazłeś odpowiedzi w naszych wywiadach DUETY En Casa (LINK do rozmowy z Magdaleną Sierputowską) lub artykułach z poradami (LINK do artykułów) to mamy dla Ciebie doskonałą okazję na zadanie wszystkich pytań o nieruchomości naszym ekspertom. Otwieramy sie dla Ciebie i na Twoje potrzeby.

Już 30 listopada w naszym biurze w Otrębusach – drzwi będą szeroko otwarte – przyjdź i zobacz jak pracujemy i jak możemy pracować dla Ciebie.

Nie wiesz jak wycenić swoją nieruchomość? Może zastanawiasz się jak zacząć proces poszukiwania wymarzonego domu? A może chcesz dowiedzieć się jakie koszty związane są z zakupem, ile kosztuje notariusz, co to jest podatek PCC? Chętnie Cię poznamy i odpowiemy na Twoje pytania. Bezpłatnie. Bez zobowiązań. Przy filiżance kawy.

Poznaj zalety ze współpracy z doradcą ds. nieruchomości przy sprzedaży oraz poszukiwaniu Twojej wymarzonej nieruchomości oraz wiele więcej. A to wszystko już w sobotę 30 listopada w naszym oddziale w Otrębusach.

Termin: 30.11.2019
Godzina: 11:00 – 15:00
Adres: ul. Helenowska 1 (I-sze piętro), Otrębusy

A może po prostu jesteś ciekawy jak pracuje agent nieruchomości? Otwieramy się dla Ciebie. Nie mamy tajemnic. Pracujemy transparentnie.

Zadzwoń i umów się na indywidualne konsultacje z ekspertem podczas Dnia Otwartego naszego biura w Otrębusach. tel +48 607 388 349

Link do wydarzenia na facebook – LINK