DUETY En Casa – Odcinek 2

Zadawałeś sobie kiedyś pytanie, dlaczego większość Klientów współpracę z doradcą ds. nieruchomości wspomina bardzo dobrze. Jest przekonana, że to była partnerska kooperacja, która zwiększyła możliwość osiągnięcia sukcesu. Wciąż jednak pozostaje grupa osób – na szczęście coraz mniejsza –  która negatywnie wspomina swoje doświadczenia z agentami nieruchomości.

W tym odcinku DUETY En Casa dowiesz się od Weroniki Hańczewskiej jaki wpływ na Twoją transakcję może mieć przemyślany wybór swojego doradcy ds. nieruchomości. Podkreślimy jak ważne jest, abyś to Ty zdecydował kto zajmie się Twoim zleceniem. Nie chcemy, aby przypadkowa osoba „weszła do Twojego życia”.

Podpowiemy Ci, gdzie i jak poszukiwać agenta nieruchomości. Gdzie szukać informacji o nim. Czy przynależność do stowarzyszeń oraz posiadanie licencji zawodowej ma znaczenie?

Doradzimy jakie pytania warto zadać doradcy ds. nieruchomości, aby być pewnym swojej decyzji. Chcemy, abyś wiedział jak rozpoznać dobrego agenta. Chcemy być Twoim partnerem i osobistym doradcą. 

Hańczewska Weronika, Doradca ds. Nieruchomości
Hańczewska Weronika, Doradca ds. Nieruchomości