Czwarte Spotkanie Liderów Nieruchomości – wielki sukces dla zespołu En Casa

Krótka relacja z wydarzenia

To nowa – ale chyba najbardziej prestiżowa – nagroda w świecie sprzedaży nieruchomości w Polsce. W poniedziałek 20 maja w podwarszawskim Serocku rozdano nagrody „Lider Nieruchomości 2019” – tymi słowami TOKFM rozpoczyna relację z Czwartego Spotkania Liderów Nieruchomości.
Czwarte Spotkanie Liderów Nieruchomości

Od czterech lat otodom organizuje spotkanie branży nieruchomości, na które zaprasza około 300, jak sami mówią, „najważniejszych osobistości polskiego rynku nieruchomości”. To szczególny czas, w którym mamy okazję wymienić się wartościowymi doświadczeniami, opiniami oraz szczerym spojrzeniem na branżę.

W tym roku hasło przewodnie to „Nowe perspektywy”, czyli odmienne spojrzenie na biznes oraz branżę nieruchomości. Przywołane już „Nowe perspektywy” oraz świeże spojrzenie otwierały się przed uczestnikami spotkania, podczas prelekcji wygłaszanych przez bardzo różnorodnych gości – Monikę Rudnicką, brand manager otodom, Oskara Zięte oraz Marka Konrada. To wszystko w celu poprawy jakości obsługi klienta, a także dostarczania jeszcze większej wartości.

Branża nieruchomości intensywnie ewoluuje. Od jakiegoś czasu obserwujemy zmianę postrzegania zawodu doradcy ds. nieruchomości. Branża bardzo się „profesjonalizuje”. Technologia coraz skuteczniej usprawnia naszą pracę, a klientom z którymi współpracujemy, ułatwia dokonywanie pierwszych wyborów. Ważne w tym wszystkim jest to, że agent nieruchomości charakteryzujący się profesjonalnym podejściem oraz wiedzą na temat rynku, jego niuansów, nadal pozostanie niezbędnym elementem całego procesu. W tym celu powstają inicjatywy takie jak m.in. Spotkanie Liderów Nieruchomości oraz spotkania branżowe organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. To zapewnia większy dostęp do wiedzy oraz wymiany doświadczeń, a co za tym idzie lepszy know how, który posiada obecnie doradca ds. nieruchomości.

Konkurs Lidera Nieruchomości 2019

Otodom już po raz drugi zorganizowało konkurs na Lidera Nieruchomości. Pierwsze 3 statuetki pilotażowo wręczono w ubiegłym roku. Od 2019 roku formuła konkursu uległa zdecydowanej zmianie. Liderzy Nieruchomości zostali wybrani w obiektywnym badaniu eksperckim, przeprowadzonym przez niezależną agencję badawczą IQS (więcej szczegółowych informacji o konkursie znajdziesz tutaj). Badane były m.in. wyniki finansowe, skuteczność, podejście do klienta oraz jakość jego obsługi.
Spotkanie Liderów Nieruchomości

Nagrody wręczono w trzech kategoriach – najlepsze ogólnopolskie biuro nieruchomości, najlepsze biura nieruchomości w każdym z województw oraz poprzez głosowanie pośredników wybrano najlepszego agenta nieruchomości w Polsce.

Zeszłoroczna nagroda, która została nam wręczona była dla nas ogromnym zaskoczeniem (poznaj w jakiej kategorii oraz dlaczego to właśnie En Casa otrzymała nagrodę – link do artykułu ). Wówczas odbyła się pierwsza edycja konkursu, bez wcześniejszych eliminacji, a nagrodzono jedynie 3 wybrane przez otodom biura z całej Polsce. Jak to na nas wpłynęło? Ta nagroda utwierdziła nas w przekonaniu, że kierunek działania, który wybraliśmy jest dobry. Jednocześnie zachęciła nas do dalszego rozwoju, podążania za potrzebami naszych klientów oraz elastyczności we współpracy. Wiemy jak bardzo różni i wymagający są nasi klienci. Zdajemy sobie sprawę także z tego, że popełniamy błędy i nie każdego klienta obsłużymy w wymarzony przez niego sposób. Co ważne, zawsze wyciągamy wnioski i staramy się nie popełniać podobnych błędów ponownie

En Casa – Liderem Nieruchomości 2019 w woj. mazowieckim

Co się wydarzyło w tym roku? Po raz drugi otrzymaliśmy tytuł Lidera Nieruchomości. Tym razem zostaliśmy wybrani jako najlepsze biuro nieruchomości w województwie mazowieckim. Jest to dla nas powód do ogromnej dumy.
Najlepsze Biuro Nieruchomości w woj. Mazowieckim

Czy czuliśmy się tym razem również zaskoczeniu? I tak, i nie. Rynek w województwie mazowieckim oraz w samej Warszawie jest bardzo konkurencyjny. W tym regionie działają jedne z najlepszych biur nieruchomości. Nasza bezpośrednia konkurencja to liderzy rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Co jest dla nas również wielką radością, bo nasza współpraca kwitnie i robimy wspólne transakcje na najwyższym poziomie, a nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Jednocześnie to wielkie wyróżnienie stać na najwyższym podium mając tak silnych współzawodników.
Lider Nieruchomości 2019

Jeszcze raz dziękujemy za wyróżnienie, ale przede wszystkim za zaufanie, jakim obdarzają nas każdego dnia klienci.

Ps. Kolejna, tak ważna nagroda skłoniła nas do mocnej refleksji nad naszą pracą, podejściem do klienta oraz celami biznesowymi. Chcemy dokładnie poznać to, co sprawia, że klienci chcą z nami pracować i wracają z kolejnymi zleceniami. Z tej okazji w najbliższym czasie nagramy krótkie video z naszym wnioskami i krótkim podsumowaniem. Mam nadzieję, że będzie dla Was wartościowe.

Wybrani Laureaci Konkursu Lidera Nieruchomości 2019

Poznaj wybranych laureatów nagrody. Każdego z laureatów oraz gości wydarzenia bardzo podziwiamy, szanujemy, a Ci zaprezentowani poniżej to nasi przyjaciele oraz biura blisko współpracujące z En Casa. Lubimy pomagać klientom również w trudnych i dalekich zleceniach. Lubimy pomagać z najlepszymi i na najwyższy poziomie. Listę wszystkich laureatów znajdziesz w relacji z wydarzenia otodom KLIKNIJ

Sebastian Wielgus, White Wood Nieruchomości - pośrednik roku 2019
Sebastian Wielgus, White Wood Nieruchomości – pośrednik roku 2019
Brand & Sell - najlepsze biuro nieruchomości w woj. małopolskim
Brand & Sell – najlepsze biuro nieruchomości w woj. małopolskim
Spotkanie Liderów Nieruchomości
Express HOUSE – najlepsze biuro nieruchomości w woj. podlaskim
Libera Nieruchomości – najlepsze biuro nieruchomości w woj. kujawsko-pomorskim
Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości – najlepsze biuro nieruchomości w woj. warmińsko – mazurskim
Spotkanie Liderów Nieruchomosci (17)
Ad-Premium Nieruchomości – najlepsze biuro nieruchomości w woj. wielkopolskim