Inwestycja w sztukę z Domem Aukcyjnym Art In House oraz En Casa

Nie będziemy Was tym razem przekonywać jak wartościowe i ważne jest inwestowanie w nieruchomości. Jeśli jednak jeszcze ktoś ma wątpliwości, to chętnie napiszemy kilka artykułów oraz nagramy dla Was video. Dzisiaj nie o tym będzie ten krótki wpis. Dzisiaj będzie o sztuce. Sztuce bardzo ciekawej i atrakcyjnej nie tylko dla miłośników oraz specjalistów z tej dziedziny.

Niebawem zaprezentujemy Wam kilka bardzo wartościowych artykułów oraz wywiadów z przedstawicielami tej branży. Opowiedzą Wam w co warto inwestować, od czego zacząć swoją przygodę ze sztuką, jak długoterminowa jest taka inwestycja i na jakie zwroty można oczekiwać. Opowiedzą także jakie obrazy i gdzie warto kupić do swoich pięknych nieruchomości.

Będzie to możliwe, ponieważ En Casa została oficjalnym MECENASEM SZTUKI i patronem Domu Aukcyjnego oraz Galerii Sztuki Art In House. Objęliśmy mecenatem to wyjątkowe miejsce, ponieważ wiemy jak ważne jest spojrzenie na sztukę pod kątem korzystnej inwestycji, jak i piękna, które doskonale wkomponowuje się w sprzedawane oraz wynajmowane przez nas nieruchomości. Pragniemy razem z Anitą Wolszczak-Karasiewicz, założycielką wspomnianej galerii, promować sztukę oraz edukować czym ona właściwie jest.

Chcemy Was zaprosić na cykliczne wydarzenie – aukcję organizowaną przez Art in House. Event, który cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród miłośników sztuki oraz koneserów piękna. Najbliższe wydarzenie – XXXII Aukcja Nowej Sztuki, odbędzie się 10 maja. W sprzedaży znajdą się obrazy wielu artystów, w tym znani Wojciech Brewka, Tomasz Kostecki, Andreas Koveinas, Edward Dwurnik oraz wielu innych cenionych artystów.

Aukcja Nowej Sztuki Galeria Art In House
Na aukcję zapraszamy 10 maja, start o godz. 19:30, Al. Jerozolimskie 107. Wstęp wolny.

Wystawa przedaukcyjna rozpoczyna się już 6 maja, aby każdy miał możliwość zapoznania się z wystawionymi dziełami przed aukcją. Po więcej szczegółowych informacji oraz w celu poznania wszystkich prac wystawionych na aukcji zapraszamy do wizyty na stronie Galerii Sztuki Art in House oraz pobrania katalogu w formie PDF.

Poniżej przestawiamy kilka z wybranych obrazów.

Wojciech Brewka
Wojciech Brewka, Glamour, 2019
Tomasz Kostecki
Tomasz Kostecki, Marlena i żółte Bugatti, 2019
Andreas Kovelinas
Andreas Kovelinas, Niebiańska Huśtawka, 2019
Joanna Roszkowska
Joanna Roszkowska, Cold (obraz i rzeźba), 2019
Kamil Stańczak
Kamil Stańczak, Dirk Bouts Mushrooms, 2019
Zuzanna Jankowska
Zuzanna Jankowska, Dziś prawdziwych księżniczek już nie ma, 2019

Zapraszamy serdecznie znawców sztuki, koneserów piękna, inwestorów, jak i „ciekawskich”. Podczas aukcji będzie również możliwość spotkania naszego zespołu oraz porozmawiania przy lampce wina o sztuce oraz nieruchomościach.

Wydarzenie odbywa się w kultowym miejscu Officyna Art & Design przy Al. Jerozolimskich 107.

ps. Zachęcamy również do odwiedzin Officyny podczas Nocy Muzeów, 18.05.2019. Przygotowana zostanie dla Was zbiorowa wystawa wielu artystów.
Noc Muzeów Officyna art design