Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na Wisłę

Prestiżowe warszawskie inwestycje zlokalizowane na Powiślu, szczególnie te z widokiem na Wisłę, od zawsze przyciągają najbardziej wymagających klientów. Jednak ta część Warszawy ma bardzo ograniczoną przestrzeń, a jej atrakcyjność wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu nie było możliwości mieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły. A dzisiaj powstają tu restauracje, prestiżowe kluby, siłownie oraz luksusowe apartamentowce. Wszystko zgodne z naturą oraz zasadami bezpieczeństwa.

Powiśle to wyjątkowa dzielnica, chociażby z uwagi na to, że skupia mnóstwo ciekawych miejsc. Spacerując jej ulicami możemy wstąpić do Centrum Nauki Kopernika, ogrodów Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, napić się aromatycznej kawy w jednej w klimatycznych kawiarenek, czy odwiedzić piękne parki znajdujące się w sąsiedztwie. 

Powiśle to miejsce dla miłośniku aktywnego trybu życia, którzy z przyjemnością trenują i biegają wzdłuż Wisły, w lokalnych parkach lub nowoczesnych siłowaniach. To także przestrzeń dla amatorów życia w mieście – na Powiślu zlokalizowane są małe urokliwe kawiarnie, wegańskie bistra, aż po luksusowe restauracje. O każdej porze znajdziesz tu coś dla siebie. To część Warszawy, która tętni życiem cały rok. 

Spacerując wzdłuż Bulwarów Wiślanych, natykamy się na wyjątkowy budynek, którego bryła nawiązuje do symboliki fal i wody, a elewacja w całości została wykonana ze szkła. Budynek sprawia wrażenie zacumowanego na brzegu rzeki, a w pewnych momentach jest jakby zawieszony w powietrzu, odsłaniając tym samym widok na linię brzegową Wisły. To miejsce przeznaczone dla koneserów luksusu doceniających zalety własnej przystani tuż nad rzeką. Miejsce niepowtarzalne oraz zachwycające. 

Luksusowa przystań w centrum miasta 

Koneserzy luksusu odnajdą wyjątkowość w apartamentach The TidesTen wspaniały budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates, która zadbała o każdy szczegół. Jednym z nich jest niepowtarzalny w całej Warszawie widok na brzeg Wisły oraz Stadion Narodowyktóry rozpościera się z panoramicznych okien inwestycji. 

Apartamenty na sprzedaż The Tides

Budynek charakteryzuje się unikatowym połączeniem przestrzeni biurowej i mieszkalnej.  W The Tides znajduje się 10 apartamentów wykończonych w najwyższym standardzie oraz w trosce o najmniejszy nawet detal. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców pozostaje usługa Concierge, najwyższej klasy Fitness & Wellness Clubprestiżowe restauracjewypożyczalnia samochodów luksusowych. The Tides to jedyna inwestycja w Warszawie, która jest położona nad samym brzegiem Wisły. W letnie wieczory wystarczy zaledwie chwila, aby znaleźć się na nadwislańskich bulwarach i odpoczywać podczas spaceru.   

Atuty inwestycji

Próbując przedstawić zalety inwestycji w kilku zdaniach, wydaje się to niemożliwe. Lista jest zbyt obszerna.
Jednak do najważniejszych zalet The Tides, zaliczamy:

 • Prestiżową lokalizację
  Inwestycja zlokalizowana nad samym brzegiem Wisły
 • Niepowtarzalny widok na Wisłę
  Dzięki zastosowaniu panoramicznych okien, mieszkańcy inwestycji mogą cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na Wisłę
 • Luksusowe apartamenty
  10 apartamentów wykończonych w najwyższym standardzie. Usługa Concierge dla mieszkańców
 • Wysmakowana architektura i nowoczesny budynek
  Elewacja budynku została w pełni wykonana ze szkła, co pozwala mieszkańcom rozkoszować się widokiem, a w słoneczne dni cieszyć się promieniami słońca wpadającymi wprost do apartamentów
 • Prestiżowe udogodnienia dla mieszkańców
  W budynku znajduje się ekskluzywny Fitness & Wellness Club, z którego mieszkańcy mogą korzystać w każdej chwili

Marzy Ci się apartament z widokiem, którego już nikt nie zmieni? Widok, który jest zgodny z naturą i zmienia się o każdej porze roku? Zimą wyobraź sobie wieczór z lampką wina z widokiem na zamarzniętą Wisłę, a latem poranną kawę z zielenią, słońcem oraz naturą? Jeśli chcesz to poczuć, to zapraszamy na spotkanie. zaserwujemy aromatyczną kawę, a Ty będziesz miał chwilę dla siebie. Zadzwoń. Czekamy na Ciebie nad Wisłą.

Renata Jaworska-Edwards, doradca ds. nieruchomości En Casa
Renata Jaworska-Edwards, doradca ds. nieruchomości En Casa

Więcej szczegółów poznasz u:
Agent nieruchomości: Renata Jaworska – Edwards
Tel.: +48696497496
E-mail: r.jaworska@encasa.pl