Złota 44 – z wizytą wśród chmur

Złota 44 – najbardziej pożądany adres w Warszawie

Złota 44 to obecnie jedna z najbardziej cenionych inwestycji w Warszawie, a może nawet całej Polsce. Apartamentowiec zaprojektowany przez Daniela Libeskinda to na pewno najwyższy i najbardziej luksusowy wieżowiec mieszkalny w Stolicy.
Złota 44Jest to miejsce idealne dla klientów najbardziej wymagających. Lokalizację docenią miłośnicy centrum miasta, którzy korzystają na co dzień z uroków stolicy. Złotą 44 pokochają również fani sportowego trybu życia oraz Ci, który chcą mieć możliwość skorzystania z basenu, czy wysokiej klasy siłowni o każdej porze dnia.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i często odbywasz spotkania biznesowe na mieście to od razu docenisz wspólną przestrzeń na 8 piętrze w inwestycji Złota 44. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje 1400 mkw strefy biznesu i relaksu. Poza wspomnianym basenem i siłownią znajduje się tu taras zewnętrzny z jacuzzi, sala kinowa, biznesowa oraz przestrzeń do spotkań. Miejsce dostępne całą dobę.
Złota 44 strefa biznesowa

Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów dotyczących inwestycji oraz aktualnej oferty to zachęcam do sprawdzenia Katalogu Inwestycji LINK lub skontaktowania się z wybranym agentem, który postara się odpowiedzieć na każde pytanie LINK.

Inwestycję Złota 44 doskonale znamy ponieważ wielokrotnie wynajmowaliśmy tu piękne apartamenty naszym klientom. Tym razem jednak mamy wyjątkowa informację, ponieważ mamy okazję zaprosić naszych klientów do zakupu najbardziej pożądanych obecnie nieruchomości po atrakcyjnych cenach.
Złota 44 apartamenty na sprzedaż

Złota 44 – śniadanie wśród chmur

Złota 44 rozpoczęła współpracę najbardziej prestiżowym biurom nieruchomości i zaproponowała specjalną ofertę cenową dla ich klientów. Najlepsi agenci nieruchomości z warszawskiego runku zostali zaproszeniu na śniadanie w najbardziej prestiżowym miejscu i z wyjątkowym widokiem na Warszawę. Na 50’tym piętrze najskuteczniejsi pośrednicy mieli okazję poznać atrakcyjną ofertę apartamentów oraz każdy z nich obejrzeć i sprawdzić jego atrakcyjność.

Poniżej prezentujemy skróconą fotorelację z wydarzenia.
PS. najbardziej dociekliwi klienci i partnerzy będą również mieli okazję na zdjęciach poznać część naszego nowego zespołu ♥.

Czy warto zainwestować w apartamenty Złota 44?  Zdecydowanie odpowiedź brzmi: TAK.
A po szczegóły zapraszam do kontaktu z biurem pod numerem telefonu: 607 388 349 lub wybierz sam z kim chcesz współpracować ⇒ POZNAJ ZESPÓŁ EN CASA

Złota 44 - apartamenty na sprzedaż
Złota 44 – poznaj ofertę apartamentów na sprzedaż. Zadzwoń: 607 388 349