Zakup nieruchomości – a współpraca z biurem nieruchomości premium

Znalezienie wymarzonej nieruchomości wymaga nie tylko posiadania środków finansowych, ale także czasu, wiedzy oraz doświadczenia. Kupno domu czy mieszkania, to nie jest decyzją, którą podejmujemy w przypływie emocji, na chwilę. To decyzja, która często łączy nas z nowym miejscem zamieszkania na długie lata. Jednym słowem decyzja musi być dobra.

Co w takiej sytuacji zrobić? Czy szukać nieruchomości na własna rękę, a może skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego biura nieruchomości premium?

Odpowiedzi są zawsze dwie.
Jeśli mamy czas, wiedzę, doświadczenie oraz nerwy ze stali – możemy pokusić się o samodzielne poszukiwania.
Jeśli jest odwrotnie warto skorzystać z pomocy specjalistów. (Przeczytaj kilka wskazówek jak dobrze rozpocząć ten proces LINK)

Agent nieruchomościCzy w takim razie warto zdecydować się na usługi En Casa Premium Real Estate?

Oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie. Warto jednak, abyś wiedział, że w En Casa Premium Real Estate wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów proponując szeroki zakres świadczonych usług.

Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Chcemy, żeby podejmowane przez naszych klientów decyzje były oparte na rzetelnej informacji. Działamy na podstawie przejrzystych zasad i procedur. Proponujemy rozwiązania dbając zawsze o satysfakcję i bezpieczeństwo klienta.

Agent nieruchomości Mokotów, Wilanów
Zespół agentów En Casa Premium Real Estate – specjalizacja: Wilanów

Doskonale wiemy jakie oferty są aktualnie na rynku, mamy dostęp do tych niewidocznych, aktywnie współpracujemy z partnerskimi biurami nieruchomości. Znamy Warszawę i jej okolicę, lokalizację centrów biznesowych, placówek międzynarodowych oraz prestiżowych osiedli. Odkrywając przed nami swoje potrzeby i oczekiwania, będziesz miał pewność, że dopasujemy oferty odpowiadające Twoim indywidualnym wymaganiom.

Zakup nieruchomości z En Casa

Analiza potrzeb

Nasze działania rozpoczynamy od skrupulatnie przeprowadzonej analizy potrzeb klientów, abyśmy na dalszym etapie współpracy mogli spełniać ich marzenia związane z zakupem wyjątkowej nieruchomości. Co więcej, potrzeby i oczekiwania naszych klientów są dla nas drogowskazem do przedstawienia im najlepszych ofert. Przeprowadzonych już wiele transakcji, dzięki czemu posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a tym samym potrafimy wyselekcjonować wyłącznie te nieruchomości, które najlepiej wpisują się w styl życia naszych klientów.

Mieszkanie na sprzedaż Żoliborz
Loft w inwestycji sPlace na Żoliborzu na sprzedaż. Zadzwoń i poznaj szczegóły. Tel: 602 230 125
Aktywne poszukiwanie

Kolejnym etapem naszych działań jest aktywne poszukiwanie nieruchomości.
W En Casa posiadamy wiedzę o tym, które oferty są aktualne i dostępne na rynku. Korzystamy również z bazy ofert wyłączonych z oficjalnej publikacji, a także współpracujemy z innymi agencjami.

Te trzy fakty dają nam pewność, że nasze działania będą skuteczne, tj. że dla naszych klientów, znajdziemy ich wymarzoną nieruchomość.

Propozycja ofert

Naszym klientom przedstawiamy tylko dokładnie wyselekcjonowane oferty, takie które spełniają ich indywidualne potrzeby i oczekiwania.  Dodatkowo posiadamy ekspercką wiedzę o rynku nieruchomości, dzięki czemu potrafimy wybrać oferty, które są najkorzystniejsze dla naszych klientów i właśnie te oferty staramy się im proponować.

Dom na sprzedaż w Powsinie
Piękny dom na sprzedaż w Powsinie. Poznaj szczegóły oferty. Zadzwoń: 696 497 498
Prezentacja nieruchomości

Jednym z przyjemniejszych etapów procesu składającego się na zakup nieruchomości, jest prezentacja wybranych ofert. Naszą domeną jest szacunek wobec klientów oraz czasu, którym dysponują. Planując harmonogram spotkań staramy się maksymalne dostosować do ich kalendarza. Działamy transparentnie i uczciwie. Podczas prezentacji zawsze informujemy naszych klientów o zaletach oraz potencjalnym wadach nieruchomości.

Negocjacje

Znamy historie transakcji wielu nieruchomości w Warszawie i okolicach. Wiemy, jakie warunki zakupu są atrakcyjne, dlatego tak ważne jest dla nas zapewnienie naszym klientom skutecznego wsparcia w procesie negocjacji zakupu nieruchomości. Od samego początku współpracy, naszym celem jest dostatecznie wymarzonej nieruchomości na najkorzystniejszych dla naszych klientów warunkach.

Bezpieczeństwo transakcji

Priorytetem prowadzonych przez nas działań jest zapewnienie bezpieczeństwa transakcji, czyli inaczej mówiąc odpowiedniego zainwestowania kapitału naszych klientów. Doskonale znamy nasze oferty, dzięki temu mamy pewność, że każda transakcja, która zostanie zrealizowana przy naszym współudziale, będzie bezpieczna. Dodatkowo warte podkreślenia jest także to, że dopełniamy wszystkich formalności za naszych klientów oraz dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.
Wynajem nieruchomości - Złota 44

Finalizacja transakcji

Ostatnim etapem współpracy w zakresie kupna nieruchomości, jest finalizacja transakcji. Jesteśmy z klientem zarówno podczas negocjacji i przygotowywania dokumentów, jak również ich podpisania, aż do przekazania kluczy. Służymy wsparciem i radą w każdym momencie.

Doskonale wiemy, że rynek nieruchomości to przede wszystkim komunikacja pomiędzy klientem, a agentem. Nasi klienci są informowani o każdym etapie transakcji, co zapewnia najlepszą współpracę, od momentu startu, aż do otrzymania kluczy do wymarzonej nieruchomości.

Klienci doceniają naszą wiedzę i zaangażowanie, potwierdzając chęć kontynuacji współpracy przy kolejnych transakcjach.

W En Casa Premium Real Estate, działamy zespołowo, co daje gwarancję skutecznej współpracy. Znamy aktualne oferty, które znajdują się na rynku oficjalnie oraz te, dostępne tylko dla niektórych. Sprawdź czy znajdziemy nieruchomość również dla Ciebie Dołącz do grona zadowolonych klientów. Przeczytaj rekomendacje.
Biuro nieruchomości En Casa Premium Real Estate

Jeśli chcesz poznać standardy naszej pracy, zapraszamy na spotkanie przy filiżance kawy w naszych biurze w Warszawie lub w Otrębusach. Zadzwoń: 22 102 44 55
Masz pytania? Napisz, a z przyjemnością poszukamy odpowiedzi: biuro@encasa.pl

Poznaj już teraz aktualne oferty na sprzedaż. DOMY⇒  APARTAMENTY⇒