Żoliborz oczami agenta nieruchomości. Część 1

Żoliborz to jedno z najpiękniejszych miejsc w Warszawie. Prywatnie to moja ukochana dzielnica. Zawodowo to miejsce pracy, które sprawia mi wiele radości każdego dnia. To dla mnie zaszczyt, że mogę pracować właśnie tutaj.

Tym wpisem rozpoczynam cykl artykułów o tej fascynującej dzielnicy. Wspólnie z Karoliną Tchorek, z którą na co dzień pracujemy jako profesjonalny duet pośredników nieruchomości, będziemy się dzielić naszą pasją do tej dzielnicy. Każdego dnia poznajemy nowe miejsca, fascynujące historie ludzi oraz odwiedzamy piękne domy. Z przyjemnością zapraszamy Cię na wizytę w wybranych przez nas magicznych miejscach Żoliborza.
Agent nieruchomości Żoliborz, Karolina Tchorek, Renata Jaworska

Kilka słów o Żoliborzu…

W tej dzielnicy znajdziemy mnóstwo przedwojennych, klimatycznych domów. Każdy z nich skrywa niezliczone opowieści oraz historie wielu pokoleń.  Dla mnie poznawanie nowych nieruchomości, historii ich obecnych jak i dawnych mieszkańców jest bezcenne.

Żoliborz to zielone, pięknie zabudowane uliczki, wiele ukrytych miejsc, parków, kawiarni, klimatycznych knajpek i ciekawych ludzi.
Agent nieruchomości Żoliborz, Karolina Tchorek, Renata Jaworska

Agent nieruchomości na Żoliborzu

Praca pośrednika nieruchomości na Żoliborzu, to nie tylko sprzedaż konkretnego domu czy mieszkania. Całość działań opiera się na tym, że klient musi poznać wyjątkowy klimat miejsca. Tutaj nie kupuje się tylko przysłowiowych „czterech ścian” lub „dachu nad głową”. Mieszkania, domy i rezydencje na Żoliborzu niosą za sobą historie niesamowitych ludzi. To piękne wnętrza, stare mury oraz wyjątkowa okolica. Tutaj nie ma przypadkowych mieszkańców. Na Żoliborzu rodziny mieszkają latami, z pokolenia na pokolenie.

Osobiście doskonale odnajduję się w roli przewodnika po tej dzielnicy. Zapraszam do wizyty na Żoliborzu moimi oczami.
Agent nieruchomości Żoliborz, Karolina Tchorek, Renata Jaworska

Już w najbliższym czasie zapraszam na wpisy o tej lokalizacji. Będziemy prezentować uroki Żoliborza Oficerskiego oraz Żoliborza Dziennikarskiego, piękne parki, urokliwe uliczki i klimatyczne restauracje oraz kawiarnie. Naszym celem jest zachęcenie Cię do zamieszkania w tej fascynującej dzielnicy.

Do usłyszenia niebawem…

Jeśli chcesz już teraz poznać piękne domy na Żoliborzu, które aktualnie są dostępne na sprzedaż to zapraszamy do galerii zdjęć. Są to domy w najbardziej pożądanych lokalizacjach dzielnicy. To fascynujące wnętrza oraz piękne bryły. Sprawdź, a zakochasz się. ♥

Dom na sprzedaż na Żoliborzu Oficerskim

Rodzaj: dom wolnostojący
Powierzchnia domu: 300 m²
Powierzchnia działki: 861 m²
Rok budowy: 1925

Dom z basenem na sprzedaż na Żoliborzu

Rodzaj: dom wolnostojący
Powierzchnia domu: 394 m²
Powierzchnia działki: 400 m²
Rok budowy: 1936

Dom na sprzedaż w najpiękniejszej części Żoliborza

Rodzaj: skrajny szeregowiec
Powierzchnia domu: 280 m²
Powierzchnia działki: 362 m²
Rok budowy: 1950

Renata Jaworska r.jaworska@encasa.pl +48 696 497 496
⇒ Karolina Szwenger-Tchorek k.tchorek@encasa.pl +48 602 615 261

Poznaj więcej ofert nieruchomości na www.encasa.pl/wyszukiwarka