Domy na sprzedaż na Zawadach. Spełniamy marzenia o własnym ogrodzie

Spełniamy marzenia o własnym ogrodzie

Marzysz o własnym ogrodzie lub nawet małym ogródku? Szczególnie ta potrzeba przypomina się podczas miesięcy wiosennych i letnich, gdzie pogoda dopisuje, a przyjemność ze spędzania czasu na świeżym powietrzu wzrasta.

Podaż domów na sprzedaż jest bardzo ograniczona. Warszawski Mokotów oraz Żoliborz cieszy się popularnością od wielu lat, a to niestety bezpośrednio wpływa na wysokość cen. Domów jest mało, a jak się pojawiają na rynku to kosztują fortunę i szybko znikają.Warszawa na szczęście się powiększa geograficznie, a na atrakcyjności zyskują kolejne lokalizacje. Jedną z nich jest Wilanów, który kusi nowych mieszkańców bogatą infrastrukturą, atrakcyjnymi budynkami, szkołami międzynarodowymi oraz budowaną obwodnicą, która bardzo ułatwi komunikację. Wilanów, to miasto w mieście. Dzielnica, która do niedawna kojarzyła się większości z Miasteczkiem Wilanów i mieszkańcami w większości przyjezdnymi, dzisiaj zmienia swój wizerunek.

Wilanów, Zawady, Plac Vogla
Wilanów, Zawady, Plac Vogla
Wilanów, Zawady, Plac Vogla
Wilanów, Zawady, Plac Vogla

Zawady – najszybciej rozwijająca się część Dzielnicy Wilanów

Jedną z najsilniej rozwijających się części Wilanowa to Zawady. Teren „połączony ze światem” ulicą Vogla. Wyjeżdżając z Miasteczka Wilanów, czy z Mokotowa ulicą Powsińską w kierunku Zawad mijasz prestiżowy Klub Golfowy (Golf Parks Poland) i dojeżdżasz do nowoczesnego centrum handlowego Plac Vogla, które jest jednocześnie centralnym punktem Zawad. Czujesz się trochę nie jak w Warszawie. Dużo zieleni, piękne uliczki, nowoczesne domy, a ludzie dookoła szczęśliwi i nigdzie się nie śpieszą. To może być powód tak szybkiego rozwoju tej części Wilanowa.

Wilanów, Zawady, Plac Vogla
Wilanów, Zawady, Plac Vogla

Powstają tu eleganckie i niskie apartamentowce z przestronnymi balkonami lub tarasami, nowoczesne osiedla domów (w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej) oraz piękne domy jednorodzinne i miejskiej wille. To dzieje się przy doskonale zaplanowanej lokalnej infrastrukturze – restauracje, często bardzo prestiżowe (np. Syta 93), rodzinne kawiarnie, centrum handlowe (otwarta zabudowa, która nie przytłacza okolicy), nowoczesne place zabaw, miejsca dla dzieci (np. The Little Gym – klub gimnastyczny dla dzieci).

Wilanów, Zawady, Plac Vogla
Wilanów, Zawady, Plac Zabaw
Wilanów, Zawady, Plac Vogla
Wilanów, Zawady, Plac Zabaw
Szkoły międzynarodowe – przyciągają nowych mieszkańców

Lokalizacja również ceniona za bliskość prywatnych szkół międzynarodowych, m.in. Amerykańska Szkoła Podstawowa w Konstancie Jeziorna (Bielawa, American School of Warsaw), Brytyjska Szkoła Podstawowa przy ul. Limanowskiego na Sadybie (The Britisch School Warsaw), Francuzka Szkoła Podstawowa przy ul. Konstancińskiej na Sadybie (Lycée Français de Varsovie) oraz nowoczesne liceum w Miasteczku Wilanów (Akademeia High School).

Jeśli poszukujesz nieruchomości na sprzedaż, która ma spełnić Twoje marzenie posiadania własnego ogrodu, to Zawady są doskonałym wyborem. Nowe inwestycje i osiedla powstają, więc wybór jest coraz większy. Znajdują się tu duże i nowoczesne rezydencje, prestiżowe domy w zabudowie bliźniaczej oraz mniejsze segmenty (jako doskonała alternatywna dla mieszkań). Poniżej przestawiamy kilka wybranych ofert atrakcyjnych domów na sprzedaż. Są różne, ale każdy z nich ma piękny ogród, w którym możesz spędzać wolny czas. A może nawet będziesz tu pracować? Home Office we własnym ogrodzie z lemoniadą? Brzmi cudownie.

Dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu

Zawady, Sady Zawadowskiej, Dom na sprzedażZawady, Sady Zawadowskiej, Dom na sprzedażZawady, Sady Zawadowskiej, Dom na sprzedażZawady, Sady Zawadowskiej, Dom na sprzedaż

:: Krótko:
Nowoczesny bliźniak, pow. domu: 346 mkw,  pow. działki: 650 mkw, liczba pokoi: 7, rok budowy: 2009
Cena: 2 640 000 PLN

:: Dla kogo?
Dla osób lubiących nowoczesny, uniwersalny design łączący naturalne drewna, kamienie i metal. Miejsce doskonałe dla poszukujących komfortowego domu w prestiżowej lokalizacji, w którym bez problemu może zamieszkać kilkuosobowa rodzina.  Dostępny od zaraz.

:: Atuty?
Perfekcyjnie rozplanowany układ pomieszczeń. Duże przestrzenie. Zadbany i prywatny ogród oraz tarasy na poziomie |. Duża, otwarta przestrzeń na poziomie II do samodzielnej aranżacji: możliwość zaaranżowania prywatnej strefy sportowej lub bawialni.

:: Co mówili ostatni mieszkańcy?
Wspaniałe osiedle zamieszkane głównie przez rodziny z dziećmi. Nasze dzieci mogły spędzać całe popołudnia bawiąc się bezpiecznie z rówieśnikami.

Dom na nowym osiedlu segmentów w stanie deweloperskim na sprzedaż

Wilanów, Zawdy - Segment na sprzedażWilanów, Zawdy - Segment na sprzedaż

:: Krótko:
Nowy segment na kameralnym osiedlu. pow. domu: 195 mkw, pow. działki: 477, liczba pokoi: 5. Cena: 1 095 000 PLN

:: Dla kogo?
Dla osób, które szukają kompaktowego segmentu w stanie deweloperskim. Z powodzeniem może zamieszkać tu rodzina z 2 lub 3 dzieci.

:: Atuty?
Kameralne osiedle nowoczesnych domków jednorodzinnych. Dom wyróżnia przemyślany układ pomieszczeń. Wybór budynku zewnętrznego to więcej prywatności i większy niż standardowo ogród. Atrakcyjna cena.

:: Co mówili ostatni mieszkańcy?
Jeszcze nic, ponieważ jest to zupełnie nowa nieruchomość, którą urządzisz według własnego pomysłu.

Dom w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu Villa Natura

Wilanów, Zawady, Osiedle Villa Natura - dom na sprzedażWilanów, Zawady, Osiedle Villa Natura - dom na sprzedażWilanów, Zawady, Osiedle Villa Natura - dom na sprzedażWilanów, Zawady, Osiedle Villa Natura - dom na sprzedażWilanów, Zawady, Osiedle Villa Natura - dom na sprzedaż

:: Krótko:
Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu Villa Natura. Pow. domu: 218 mkw, pow. działki: 600 mkw, liczba pokoi: 5.
Cena: 1 400 000 PLN

:: Dla kogo?
Dom doskonały da kilkuosobowej rodziny. Bardzo funkcjonalny. Podział domu na część dzienną i nocną sprawia, że całość jest uporządkowana. Część dzienną wzbogaconą o taras o powierzchni 93 m2, otwarty na otaczającą przestrzeń. Dom posiada 3 kondygnacje.

:: Atuty?
Dom zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, wykonanych w oryginalnej i nowoczesnej stylistyce z użyciem materiałów wysokiej jakości. Inwestycja idealna dla wszystkich miłośników pięknych, ekskluzywnych wnętrz w otoczeniu zieleni.

:: Co mówili ostatni mieszkańcy?
Jeszcze nic, bo dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim. Jednak warto posłuchać sąsiadów, którzy zachwyceni są posiadaniem własnego domu na zamkniętym osiedlu. Jest prywatny ogród, ale również fantastyczni sąsiedzi, z którymi można spędzać wspólne wieczora, a dzieci razem się bawią.

Spodobał Ci się pomysł domu z ogrodem na Zawadach? Jeśli tak to zachęcam do kontaktu, a z przyjemnością przedstawię Ci oferty idealnie dopasowane do twoich potrzeb. A może jeden z zaprezentowanych domów wzbudził Twoje zainteresowanie? Chętnie go zaprezentuję. Zaparzę kawę i porozmawiamy o Twoim zakupie.Piotr Wilczyński, agent nieruchomości En Casa