Wielcy indywidualiści, czy skuteczny zespół? Jak wygląda praca agenta nieruchomości

Praca agenta nieruchomości

Praca agenta nieruchomości to często wielki znak zapytania. Dlaczego? Bo prawdopodobnie ani osoba rozważająca rozpoczęcie działalności w branży nieruchomości, ani klient na początku do końca nie wiedzą na czym praca pośrednika nieruchomości polega. Zarówno klienci zastanawiają się za co płacą tak wysokie prowizje, a potencjalni agenci co mają zrobić, aby te prowizje otrzymać.

Lista zadań jest dość długa, ale nie o tym ten artykuł, ale o tym jak ważne jest z kim te zadania wykonujesz. Duże znaczenie odgrywa to zarówno dla klienta (czytaj: z jaką firmą się wiąże, nie tylko z jakim agentem), ale także dla agenta (czytaj: w jakim zespole wsparcia pracuje). Niewiele osób rozpoczynających pracę w tej branży, zdaje sobie sprawę jak duży wpływ na rezultaty ma zespół, z którym się współpracuje. Zawód – Agent to nie praca dla indywidualisty, tu złotego medalu nie zdobywasz w pojedynkę. Po wielu latach obserwacji, wiem jak duże znaczenie w jakości pracy i w rozwoju pośrednika w obrocie nieruchomościami odgrywa środowisko, w którym przebywasz.

Zespół agentów nieruchomości, En Casa Premium Real Estate
Zespół agentów nieruchomości, En Casa Premium Real Estate
Zespół idealny

W idealnym zespole podstawą jest doskonała komunikacja, współpraca i stałe poszukiwanie nowych rozwiązań oraz zdrowa rywalizacja połączona z pracą zespołową.

W En Casa stale podnosimy nasze kwalifikacje, bo naszym celem jest zostanie najlepszym zespołem ekspertów w branży. Nie chcemy być doskonałymi indywidualistami. To się nie sprawdza. Najbardziej efektywny i skuteczny możesz być tylko wtedy, kiedy działasz zespołowo. Grupa osób pracujących z Tobą wspiera Cię w zdobyciu nowych klientów, finalizacji transakcji oraz w wielu innych zadaniach. Wsparcie to dział marketingu, który tworzy m.in. strategię marketingową dla Twoich ofert, dział sprzedaży który wspiera Twoje działania sprzedażowe oraz partnerzy, z którymi stale współpracujemy. To zapewnia skuteczność oraz szybkość pracy. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest coraz bardziej wymagające, ale jednocześnie ciekawsze i pełne wyzwań.

Dobrą współpracę i energię w En Casa widać nie tylko podczas codziennych czynności, ale również na fotografiach. Z En Casa wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciach 😉.
Staramy się podchodzić do naszej pracy z pozytywnym nastawieniem, zaangażowaniem i chociaż zdażają się trudne momenty każdemu z nas, to chcemy się przy tym dobrze bawić.

Dołącz do naszego zespołu

Możesz nas poznać. Jeśli chcesz sprawdzić, jak pracuje profesjonalny pośrednik w obrocie luksusowymi nieruchomościami to zapraszamy. Właśnie rozpoczynamy poszukiwania Najlepszych do naszego zespołu w Warszawie oraz w Milanówku. SPRAWDŹ OFERTĘ LINK>> 

Małgorzata i Krystian Podbielscy, właściciele biura nieruchomości En Casa Premium Real Estate
Małgorzata i Krystian Podbielscy, właściciele biura nieruchomości En Casa Premium Real Estate

Dołączysz 😊?

Ps Zgłoszenia i zapytania wysyłaj proszę na adres: m.podbielska@encasa.pl