Oferta pracy – agent nieruchomości luksusowych

Praca w branży nieruchomości to niesamowita przygoda dająca poczucie satysfakcji każdego dnia. To pasja, która przeradza się w zaangażowanie. Emocje, które towarzyszą każdej transakcji – a to wszystko daje nam impuls do dalszego działania i rozwoju.

Czasami potrzeba włożyć wiele trudu w to, co robimy, innym razem rzeczy przychodzą w sposób naturalny i niewymuszony. Na końcu zawsze jednak jest zadowolony klient oraz zespół wspaniałych i utalentowanych ludzi, który tworzymy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Małgorzata i Krystian Podbielscy

Praca w En Casa Premium Real Estate

Wierzymy w korzyści płynące z pracy zespołowej. Zatrudniając nowych agentów poszukujemy osób ambitnych, przedsiębiorczych, znających języki obce, stawiających sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujących. Szukamy długo i wytrwale, bo szukamy tylko Najlepszych.

Podczas rozmów z kandydatami podkreślamy fakt, że praca w branży luksusowych nieruchomości daje nieograniczone możliwości rozwoju oraz zapewnia potencjał finansowy. Najważniejsze jednak jest zaangażowanie i dyscyplina.

Zespół

W En Casa Premium Real Estate stale podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest osiągnięcie rangi najlepszego zespołu ekspertów w branży nieruchomości premium. Powierzone nam zadania realizujemy w odpowiedzialny i kompleksowy sposób, wzajemnie wspierając się w zakresie zdobywania nowych klientów, budowania długoterminowych relacji z obecnymi, wzajemnego dzielenia się wiedzą oraz doświadczaniem.

Dołącz do naszego zespołu

Agent Nieruchomości Premium

Lokalizacja I: Pruszkó i okolice
Lokalizacja II: Warszawa

Personal Real Estate Advisor zajmie się obsługą klientów z sektora nieruchomości premium, świadczeniem szerokiego zakresu usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, budowaniem portfolio ofert oraz znakomitych relacji z klientami. Na tym stanowisku będziesz całkowicie odpowiedzialny za to co wykonałeś

Cechy i umiejętności

– zaangażowanie
– determinacja i konsekwencja w działaniu
– umiejętność słuchania
– umiejętność kojarzenia faktów i wyciągania wniosków
– umiejętność podejmowania decyzji
– wysoka motywacja do nauki oraz rozwoju
– biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

– silną markę i stabilną pozycję na rynku
– wsparcie profesjonalistów m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych, nowoczesnych technologii
– usługi najwyższej jakości
– pełne wdrożenie, opiekę managera i wsparcie zespołu ekspertów
– liczne i efektywne szkolenia
– dużą elastyczność oraz swobodę działania
– wynagrodzenie w formie prowizji

Jeśli umiesz solidnie pracować, chcesz dobrze zarabiać i wysoko stawiasz poprzeczkę sam sobie, a do tego rozumiesz rynek dóbr luksusowych to En Casa Premium Real Estate jest miejscem, które da Ci możliwość realizowania Twoich najambitniejszych celów.
 
Poznaj nas i sprawdź jak pracujemy. Przeczytaj dlaczego En Casa została wybrana Liderem Rynku Nieruchomości 2018 LINK>> oraz obejrzyj video LINK>> i poznaj zasady naszej pracy. 
 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV wraz ze zdjęciem oraz krótkie wyjaśnienie dlaczego chciałbyś z nami pracować na adres: m.podbielska@encasa.pl 

Pamiętaj o dopisku: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).