Relacja z udziału w gali konkursowej TOP WOMAN IN REAL ESTATE

Skanska jest kobietą” – takie słowa padły z ust dyrektora firmy SKANSKA podczas odbierania nagrody w kategorii SPECIAL AWARD PRO-WOMEN COMPANY. Nietrudno się domyślić, że to właśnie kobiety w branży Real Estate były głównym tematem konferencji, gali oraz konkursu.

Coraz częściej mówi się o znaczącej roli kobiet na rynku pracy, funkcjach przez nie pełnionych oraz zachodzących zmianach, które są już wyraźnie widoczne. Kobiety zasiadają na wyższych stanowiskach, zarządzają zespołami, całymi działami w korporacjach, a rady nadzorcze cenią decyzje przez nie podejmowane. Jednym słowem odgrywają kluczową rolę w biznesie.

Sytuacja na rynku nie jest jeszcze idealna, ale dojrzewamy do tego, aby w odmienny i bardziej świadomy sposób postrzegać kobiety na rynku pracy oraz pokazać jak wiele z nich odgrywa istotne role w firmach.

To jeden z powodów dla którego został zorganizowany konkurs TOP WOMAN IN REAL ESTATE – aby docenić kobiety w tej branży, mimo że nieruchomości czy budownictwo często kojarzone są jako branże bardziej męskie.

Konkurs TOP WOMAN został zorganizowany po raz pierwszy i od początku cieszył się dużym zainteresowaniem. Do udziału w nim zgłosiło się ponad 100 kandydatek. Ostatecznie rada programowa oraz jury (oczywiście składające się w większości z kobiet) wyłoniło 34 kandydatki w 7 głównych kategoriach konkursowych.

Kategoria konkursu – Residential Sales

Jedną z kategorii było „Residential Sales”, gdzie wśród 5 kandydatek znalazła się Renata Jaworska z naszego biura nieruchomości. Renatę doceniono za wysokie wyniki w sprzedaży, kreatywność w działaniu, wyznaczanie nowych trendów oraz wyjątkowe zaangażowanie w pracę. Nagrodę główną otrzymała Dyrektor Sprzedaży i Marketingu – Małgorzata Nowosielska z Angel Poland Group. Nam przypadła nominacja, która sama w sobie jest wielkim wyróżnieniem. Zaszczytem było stanąć na scenie wśród kobiet, które mają realny wpływ na branżę mieszkaniową, prezentują najwyższe standardy wykonywanej pracy oraz stale utwierdzają Nas w przekonaniu jak ważna jest nasza rola w nieruchomościach.

Kategoria konkursu – Personality of the Year in Real Estate

Największym wyróżnieniem dla Renaty było znalezienie się w Top 5 w kategorii Personality of the Year in Real Estate. To część konkursu dedykowana zaprezentowaniu kandydatek. Jej wyniki zostały całkowicie uzależnione od głosów internautów, czyli klientów, partnerów biznesowych, a także przyjaciół. Od osób ceniących osobowość, a w szczególności pracę poszczególnych kandydatek.

Renata może pochwalić się wieloma referencjami, które uzyskała na przestrzeni ostatnich lat pracy. Klienci z przyjemnością wracają do niej powierzając coraz to nowe wyzwania. Wiedzą, że zostaną potraktowani profesjonalnie. Renata chętnie dzieli się z nimi zarówno swoim doświadczeniem jak i posiadaną wiedzą. Klienci jej ufają.

Renata oraz cały zespół En Casa sprawiają, że zlecenia są przekuwane na transakcje, czyli sukces. Tym razem sukces był po stronie Renaty, bo dzięki głosom klientów (za które bardzo dziękujemy) Renata miała okazję pojawić się na scenie jako TOP 5.

Wielkie gratulacje. Wielka duma.

Gala odbyła się w pięknych okolicznościach w Hotelu Intercontinental, a więcej zdjęć oraz informacji znajdziesz na stronie internetowej: topowoman.pl

Chcesz poznać Renatę bliżej?

Zapraszamy na kawę do naszego biura na Mokotowie albo do jednej z kawiarni na Żoliborzu. W tej części Warszawy można spotkać Renatę najczęściej, na przykład podczas prezentacji, albo sprzedaży jednego w pięknym domów, które posiada w swojej ofercie. Sprawdź oferty oraz rekomendacje Renaty na jej stronie profilowej i wyślij zapytanie poprzez formularz.

Zapraszam także do przeczytania wywiadu z Top Woman, przeprowadzonego specjalnie z okazji konkursu. LINK>>