Urokliwy apartamentowiec na Dolnym Mokotowie

Rezydencja Maltańska – urokliwy apartamentowiec przy Parku Sieleckim

Rezydencja Maltańska to wyjątkowy apartamentowiec położony w historycznej części Dolnego Mokotowa. Posiada wszelkie atuty, pozwalające sklasyfikować ją jako miejsce idealne do życia. Szereg udogodnień, dostępnych tylko dla mieszkańców, modernistyczny projekt oraz zacne sąsiedztwo z pewnością usatysfakcjonują potencjalnych nabywców. Definitywne zakończenie problemów z użytkowaniem wieczystym gruntów, na których zbudowano rezydencję umożliwia zakup najpiękniejszych apartamentów w tej nieruchomości właśnie teraz.

Mokotów, Rezydencja Maltańska - luksusowy apartamentowiec
Mokotów, Rezydencja Maltańska – recepcja
Mokotów, Rezydencja Maltańska - luksusowy apartamentowiec
Mokotów, Rezydencja Maltańska – recepcja
Jazgarzewska 17 – modernistyczna Rezydencja o wysokim standardzie

Ludwig Mies van der Rohe, Walter Gropius czy Le Corbusier, nazwiska wielkich architektów, których twórczość zainspirowała projektantów Rezydencji Maltańskiej, do stworzenia prawdziwie modernistycznej willi miejskiej. Projekt charakteryzuje elegancki minimalizm i najlepsze gatunkowo materiały, użyte do wykończenia apartamentowca. W myśl zasady „less is more” budynek przy Jazgarzewskiej 17 zdobi kamień, dopełniony przez stal i szkło. Nie ma tu żadnych niepotrzebnych ozdobników. Są za to duże okna, gwarantujące dobry dopływ światła słonecznego do mieszkań niemal przez cały dzień. Na pierwszym miejscu stoi tu funkcjonalność i komfort życia mieszkańców. Elegancki apartamentowiec z recepcją, siłownią i sauną umiejscowiony wśród niskiej, kameralnej zabudowy stanowi obecnie jeden z bardziej atrakcyjnych, stołecznych adresów.

Mokotów, Rezydencja Maltańska - luksusowy apartamentowiec

Mokotów, Rezydencja Maltańska – główne wejście

Mokotów, Rezydencja Maltańska - luksusowy apartamentowiec

Mokotów, Rezydencja Maltańska – luksusowy apartamentowiec

Rezydencja Maltańska – zielona enklawa w sercu miasta

Trudno wyobrazić sobie lepiej położoną nieruchomość. Bliskość rozwiniętej tkanki wielkiego miasta przy zachowaniu maksymalnej prywatności mieszkańców czyni z Rezydencji Maltańskiej atrakcyjną i luksusową nieruchomość dla najbardziej wymagających. Ogromnym plusem jest tu widok z okien obejmujący park Sielecki; kameralny, spokojny i piękny o każdej porze roku. Sąsiedztwo innych terenów zielonych: Parku Morskie Oko, Parku Promenada, Parku Szustrów, czy Łazienek Królewskich, stawia budynek przy Jazgarzewskiej 17 w absolutnej, stołecznej czołówce. Zielone oazy, będące świadkami historycznych wydarzeń oraz zabaw kilku pokoleń Mokotowian to wymarzone sąsiedztwo dla mieszczan, wysoko ceniących sobie spokój.

Mokotów, Rezydencja Maltańska - luksusowy apartamentowiec
Mokotów, Rezydencja Maltańska – siłownia
Mokotów, Rezydencja Maltańska - luksusowy apartamentowiec
Mokotów, Rezydencja Maltańska – sala bilardowa
Mokotów, Rezydencja Maltańska - luksusowy apartamentowiec
Mokotów, Rezydencja Maltańska – sauna
Ofiara medialnej burzy oficjalnie wolna od roszczeń

Po medialnej burzy związanej z przekazaniem prawa użytkowania wieczystego gruntu na rzecz mieszkańców rezydencji, księgi wieczyste apartamentów zostały raz na zawsze określone jako czyste. Rozwiano wszelkie wątpliwości związane z gruntem. Wszystkie kontrowersyjne zarzuty względem nieruchomości zostały uznane za bezzasadne. Potencjalni właściciele będą mogli nabyć dwa najpiękniejsze apartamenty w stanie deweloperskim, mając absolutną pewność o ich jasnym statusie prawnym.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że problemy gruntu pod nieruchomością zostały rozwiązane, tym samym mogąc zaprezentować Państwu dwa ostatnie apartamenty w stanie deweloperskim, jakie pozostały do sprzedaży. Obydwa stanowią ofertę absolutnie topową, z którą chętnie zapoznają Państwa nasi doradcy.

Czym jest Rezydencja Maltańska? Ta wyjątkowa inwestycja to nie tylko piękny i zadbany budynek, ale również elegancka recepcja, prywatna sauna i siłownia dla mieszkańców oraz sala z bilardem. To miejsce z wyjątkową atmosferą oraz niepowtarzalnymi mieszkańcami. Sprawdź i umów się z nami na prezentację apartamentów o powierzchni 171 mkw lub 144 mkw. [EDIT 07.2018 – OBA APARTAMENTY ZOSTAŁY JUŻ SPRZEDANE I POSIADAJĄ NOWYCH WŁAŚCICIELI.]

Jeśli poszukujesz nieruchomość w tej inwestycji lub okolicznych, to zachęcam do kontaktu z Krystianem Podbielskim, który z przyjemnością znajdzie Twoją wymarzoną nieruchomość.